Kolejne kontuzje w drużynie

Sytuacja kadrowa Legii po wczorajszym meczu w Nowej Soli nie wygląda najlepiej. Do kontuzjowanych Krystiana Koźluka (czekają go 2-3 tygodnie przerwy) oraz Piotra Nawrota dołączyli Michał Świderski i Tomasz Jaremkiewicz. "Świder" doznał kontuzji w pierwszej połowie wczorajszego spotkania, kiedy nieszczęśliwie spadł na nogę jednego z rywali.

Na razie nie wiadomo jak długo potrwa przerwa "Świdra", ale według wstępnych prognoz, będzie gotowy do gry najwcześniej na początku listopada. Tomek Jaremkiewicz narzeka na lekkie skręcenie stopy i nie wiadomo, czy będzie do dyspozycji trenerów w meczu ligowym z MKS-em Kalisz.