REKLAMA

Piłkarze spotkali się z młodzieżą

Redakcja, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Stowarzyszenie Kibiców zorganizowało kolejne spotkanie z młodzieżą. Dziś po południu piłkarze Legii odwiedzili Instytut Głuchoniemych im. ks. Jakuba Falkowskiego znajdujący się przy placu Trzech Krzyży w Warszawie. Zespół Dariusza Wdowczyka pojawił się niemalże w komplecie. Młodzież - ubrana w szaliki i koszulki z eLką - gorąco przyjęła legionistów, atmosfera była naprawdę znakomita. Byliśmy świadkami niecodziennego odśpiewania "Snu o Warszawie" i "Mistrzem Polski jest Legia" - w języku migowym!
Piłkarze przekazali dzieciom koszulkę z podpisami, a Stowarzyszenie podarowało gadżety klubowe.

Natomiast młodzież rozdała piłkarzom namalowane wcześniej ich własne portrety, a na deser podano tort z eLką w kółeczku. W trakcie spotkania dwóch młodych chłopców zaprezentowało żonglerkę. Trener Dariusz Wdowczyk, nie chciał być gorszy więc wystawił dwóch piłkarzy Edsona i Guerreiro, którzy również zaprezentowali swoje umiejętności.

Fotoreportaż ze spotkania - 38 zdjęć turi

Poniżej prezentujemy kilkanaście zdjęć ze spotkania:
fot. Edyta Wiśniewska / SKLW

Fotoreportaż ze spotkania - 38 zdjęć turi
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.