REKLAMA

Powiedzieli pod szatniami c.d.

Mishka, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Łukasz Fabiański: Zagraliśmy słabo, ale drużyna z Kielc rozegrała dobre spotkanie, jest dobrym zespołem i zmusiła nas do tego, żebyśmy popełniali błędy. Tak się zdarza, ale mimo to zdobyliśmy punkt po ciężkiej walce. Jeśli chodzi o zdobycie mistrzostwa, to musimy liczyć tylko na siebie i nie oglądać się na innych.

Cezary Kucharski: Cieszę się, że trener mi zaufał. Szkoda, że nie strzeliłem bramki, bo było blisko. Ten mecz mógł się jeszcze inaczej potoczyć. Ustawienie było inne niż zazwyczaj i nie najlepiej się to sprawdzało.
Zbyt mało zawodników w pierwszej połowie brało udział w akcjach ofensywnych i stąd mała liczba sytuacji podbramkowych i dwie bramki Korony. Druga połowa pokazała, jakie posiadamy możliwości, wróciliśmy do swojej normalnej dyspozycji. Najważniejsze, że zremisowaliśmy.
Grzegorz Bronowicki: Myślę, że to nie jest poważna kontuzja, że szybko dojdę do siebie. Zagraliśmy odważnie, do przodu, z czego wynikały ataki Korony. Popełniliśmy za dużo błędów, miało to związek ze zmianą ustawienia. Było dużo niezrozumienia w naszych szeregach. Poza tym nie graliśmy pewnie, było mokro, ślisko. To był słaby mecz w naszym wykonaniu. W pierwszej połowie nie stworzyliśmy żadnych klarownych sytuacji, ale ważne że tworzymy solidny zespół i po takiej słabej połowie potrafiliśmy się podnieść i doprowadzić do remisu.
Wojciech Szala: Odnowiła mi się kontuzja, której doznałem w meczu z Zagłębiem i stąd decyzja o zejściu z boiska. Mam nadzieję, że nie jest to poważne, to tylko naciągnięcie. Zobaczymy co pokaże najbliższy tydzień. Jeżeli nie zdołam dojść do siebie do najbliższego meczu, na kolejne dwa będę gotów. Za bardzo się cofnęliśmy, pozwalaliśmy Koronie na wrzucanie długich piłek, co było dużym zagrożeniem dla nas. Gdybyśmy zagrali w pierwszej połowie tak jak w drugiej, czyli więcej agresywności i woli walki, to mogliśmy wygrać ten mecz. Z upływem czasu było więcej sytuacji do zdobycia goli.Grzegorz Bronowicki kończył mecz z urazem - fot. Adam Polak

Piłkarze Legii opuszczają boisko - fot. Mishka
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.