REKLAMA

Stowarzyszenie dziękuje

SKLW - Wiadomość archiwalna

Stowarzyszenie kibiców Legii Warszawa pragnie gorąco podziękować PPKS Nowy Dwór Mazowiecki za sprawne i szybkie zorganizowanie tak dużej ilości autokarów na wyjazd do Kielc. Problemem przy wyjeździe nie było to, że autobusów było tak dużo tylko to, że decyzja o wyjeździe zapadła dopiero w piątek wieczorem. Co prawda pieniądze i wszystko inne było zorganizowane wcześniej, ale musieliśmy czekać na decyzję PZPN-u.
Niektórzy kierowcy dowiedzieli się o wyjeździe dopiero w piątek wieczorem.

Z naszych informacji wynika, że żaden inny przwoźnik nie zorganizowałby takiego wyjazdu w jeden wieczór. Warte uwagi jest jeszcze to, że nigdy przy naszych wyjazdach PPKS NDM nie robił żadnych problemów. Przed sezonem składając 10 ofert współpracy do różnych firm przewozowych, tylko PKS z Nowego Dworu zgodził się jeździć z kibicami i nie stawiał żadnych innych warunków. Podkreślić należy jeszcze fakt, że współpraca nasza z PPKS Nowy Dwór Mazowiecki układa się dotychczas wzorowo.

Mamy nadzieję, że współpraca SKLW i PPKS Nowy Dwór Mazowiecki będzie nadal tak korzystna dla obu stron, a przede wszystkim dla kibiców wyjeżdżających na mecze Legii Warszawa.

SKLW pragnie złożyć również podziękowania dla Urzędu Miasta st. Warszawy, a w szczególności dla Pana Marka Chodkiewicza oraz firmie "DominiumPizza" za kolejne już zasponsorowanie wyjazdu osób niepełnosprawnych na mecz.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.