REKLAMA

Bilety na Górnik od poniedziałku

Woytek, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

W poniedziałek od godziny 10 do 17 w kasach od strony Łuku na Łazienkowskiej będzie prowadzona sprzedaż biletów na mecz, w którym Legia może zdobyć mistrzostwo Polski - spotkanie z Górnikiem w Zabrzu. Dystrybucję biletów będzie prowadziło Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa.

W jednej z kas będą sprzedawane bilety wraz z przejazdem autokarowym organizowanym przez SKLW - ceny (przejazd + bilet): 60 zł dla członków SKLW, 70 zł pozostali kibice.

W drugiej będzie można nabyć same bilety w cenie 15 zł.

Przy zakupie biletu będą wymagane następujące dane: imię, nazwisko, PESEL, numer dowodu tożsamości, rodzaj transportu.

Przypominamy i informujemy, że wyjazd do Zabrza jest możliwy tylko dlatego, że kara dwóch zakazów wyjazdowych została zawieszona przez PZPN. Stowarzyszenie apeluje do wszystkich kibiców o zachowanie spokoju w trakcie podróży i na meczu. Jakiekolwiek zakłócenia porządku będą groziły zamknięciem stadionu Legii na mecz z Wisłą Kraków i dodatkowymi zakazami w przyszłym sezonie!

Jeżeli wszystkie bilety (750 sztuk) nie zostaną sprzedane w poniedziałek, to sprzedaż będzie prowadzona również we wtorek.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.