REKLAMA

Legioniści przed meczem z Górnikiem

Mishka, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Łukasz Fabiański: Jestem przekonany, że w meczu z Górnikiem uda mi się zachować czyste konto, a coś jednak wpadnie do bramki rywala. My za bardzo nie odczuwamy tego szumu medialnego wokół Legii, presji jaka na nas ciąży. W meczu z Górnikiem będziemy chcieli udowodnić, że jesteśmy drużyną lepszą, że mistrzostwo Polski nam się należało. W ogóle nie przyjmuję do wiadomości, że moglibyśmy w tym roku nie zdobyć tytułu. Nie chcę nawet o tym myśleć. Jestem optymistą i wierzę, że się uda.
Łukasz Surma: W meczu z Górnikiem wszystko może się zdarzyć, bo to jest sport. Na pewno jesteśmy faworytem i gdybyśmy nie przywieźli stamtąd trzech punktów, byłaby to nasza porażka. Musimy być skoncentrowani, bo pełny stadion dodaje skrzydeł gospodarzom, ale chcemy wygrać. Jeżeli chcemy podejść do spotkania z Wisłą ze spokojem, musimy z Zabrza wywieźć komplet punktów.

Marcin Burkhardt: Oglądałem mecz Górnika z Wisłą. Myślę, że zabrzanie zagrali bardzo dobrze, skutecznie bronili się do 60. minuty. Przypadkowa bramka przesądziła losy meczu. Z nami pewnie zagrają tak samo.Lukasz Fabiański - fot. Adam Polak

Marcin Burkhardt - fot. Adam Polak

Łukasz Surma - fot. Adam Polak
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.