REKLAMA

Trenerzy po meczu

źródło: Życie Warszawy - Wiadomość archiwalna

Dariusz Wdowczyk (trener Legii): Gdybyśmy zdobyli drugą bramkę, grałoby się nam spokojniej, swobodniej, a tak do końca meczu była nerwówka. Na szczęście świetnie dysponowany był Łukasz Fabiański. Cieszymy się, że zdobyliśmy mistrzowski tytuł. W przekroju całego sezonu zasłużyliśmy na niego. Ostatni mecz z Wisłą będzie spotkaniem o prestiż. Przyznam, że czekałem na moment, kiedy będę mógł odpowiedzieć trenerowi Wisły Kraków, Danowi Petrescu, który przez całą rundę atakował Legię, narzekał na kalendarz rozgrywek. Niech się skoncentruje na pracy. Myślę, że i tak osiągnął wielki sukces, zdobywając wicemistrzostwo Polski, a przecież dopiero rozpoczyna przygodę z trenerką.
Ale jakby wiedział, jak będą przebiegać, z pewnością wróciłby do Rumunii. Ja mogę nawet z premii za mistrzostwo Polski ufundować mu bilet. Do Warszawy mamy „300 km radości”. Na razie był tylko jeden szampan, ale wylany jedynie na głowę. W Warszawie kibice zobaczą, że potrafimy się bawić.

Marek Motyka (trener Górnika Zabrze): Legia udowodniła, że jest najlepszym zespołem w Polsce. Gratuluję zdobycia mistrzowskiego tytułu.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.