Ebi, Ebi, Ebi! I Polska wygrywa 3-1 - fot. Woytek

el.ME: Polska 3-1 Kazachstan

Piłkarze reprezentacji Polski pokonali na Łazienkowskiej reprezentację Kazachstanu 3-1. Mecz rozpoczął się nie po naszej myśli, bowiem w 20 minucie prowadzenie objęli goście. Po przerwie miała miejsce dłuższa przerwa w grze spowodowana awarią oświetlenia na naszym stadionie. Na szczęście, gdy piłkarze wrócili na plac gry dominowała już jedna drużyna. Za sprawą Euzebiusza Smolarka, strzelca trzech bramek, Polacy zdobyli trzy punkty w eliminacyjnym meczu i do awansu do Mistrzostw Europy potrzebują już tylko wygranej. Na trybunie odkrytej fani Legii zaprezentowali sektorówkę wraz z transparentem - "Z dedykacją dla tych co spisali NaS na straty". Doping tego dnia nie powalał jednak na kolana. Fotoreportaż z meczu - 106 zdjęć Woytka
Polska 3-1 (0-1) Kazachstan
0-1 - 20 min. Dmitrij Biakow
1-1 - 55 min. Euzebiusz Smolarek
2-1 - 64 min. Euzebiusz Smolarek
3-1 - 65 min. Euzebiusz Smolarek

Polska: Boruc - Michał Żewłakow (46. Wasilewski), Jop, Bąk, Bronowicki - Łobodziński (79. Kosowski), Dudka, Lewandowski, Krzynówek - Smolarek, Saganowski (46. Żurawski).

Kazachstan: Łorija - Lapkin, Kuczma, Smakow, Nurdauletow - Łarin (72. Sujumagambietow), Skorych (79. Karpowicz), Bałtijew, Żumaskalijew, Biakow (85. Aszyrbekow) - Nowikow.