Polska 0-1 Wegry

Woytek - Wiadomość archiwalna

W rozegranym w środę towarzyskim spotkaniu reprezentacja Polski przegrała na stadionie Widzewa z drużyną Węgier 0-1. Jedyna bramka meczu padła po rzucie karnym pewnie wykorzystanym przez Tamasa Hajnala w 80 minucie. Od pierwszej minuty w zespole Beenhakkera wystąpił Tomasz Kiełbowicz. W 82. minucie zmienił go inny legionista Jakub Wawrzyniak. 90 minut w bramce spędził Łukasz Fabiański. Dziś "biało-czerwoni" mieli szansę cieszyć się z awansu do mistrzostw Europy, ale w naszej grupie Portugalia i Serbia odniosły pewne zwycięstwa.

Polska 0-1 (0-0) Węgry
0-1 - 80 min. Tamas Hajnal (karny)

Polska: Fabiański - Wasilewski (83' Bartczak), Jop, Dudka, Kiełbowicz (82' Wawrzyniak) - Gołoś (46' Zieńczuk), Sobolewski, Lewandowski (46' Kaźmierczak), Garguła (46' Zahorski), Kosowski - Matusiak (46' Brożek)

Węgry: Fulop - Csizmadia, Vasko, Juhasz, Vanczak - Hajnal (90' Filkok), Tozser (76' Almeida), Vass, Gera (78' Buzsaky), Dzsudzsák (46' Halmosi) - Feczesin (46' Priskin)

żółte kartki: Gołoś, Sobolewski - Halmosi
sędziował: Claudio Circhetta (Szwajcaria)