Sparing: Młoda Legia 4-0 Mazur Karczew

Bodziach, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Piłkarze Młodej Legii rozegrali dzisiaj w Oborach sparingowe spotkanie z Mazurem Karczew. Podopieczni Piotra Strejlaua i Dariusza Banasika pewnie pokonali III-ligową drużynę 4-0 (2-0). Wynik meczu otworzył w 32 minucie Paweł Kozub. Drugą bramkę dla Legii zdobył testowany od poniedziałku czarnoskóry Daniel. Legioniści przeważali przez całe spotkanie, ale kolejne bramki zdobyli dopiero w samej końcówce. Oba (w 82. i 90. minucie) były autorstwa Piotra Ściebury.
Spotkanie było przede wszystkim okazją do gry dla zawodników, którzy dotąd nie otrzymywali zbyt wielu szans gry, bądź dopiero wracają do pełni formy po kontuzjach.

Młoda Legia najbliższe spotkanie rozegra w poniedziałek o godzinie 17. Przy Łazienkowskiej legioniści zmierzą się z Lechem.