Grali przyjaciele

Juventus zdobył tylko jeden punkt w wyjazdowym meczu z FC Bate w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Spotkanie rozpoczęło się nie po myśli naszych przyjaciół.
Liga Mistrzów: FC Bate Borysow 2-2 Juventus Turyn
Juventus zaledwie zremisował w wyjazdowym meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów z Bate Borysow. O dziwo to gospodarze dosyć szybko wyszli na prowadzenie, a w 23 minucie było nawet 2-0. Wtedy "Juve wzięło się za odrabianie strat. Dwukrotnie Iaquinta (najpierw w 29, później w 45) pokonał Verenkę, doprowadzając do remisu. Niestety w drugiej połowie nie udało się zmienić wyniku i obie drużyny podzieliły się punktami.