el. MŚ: Słowacja 2-1 Polska

Reprezentacja Polski pechowo przegrała w Bratysławie ze Słowacją 1-2. Polacy prowadzili po golu Smolarka w 70. minucie, ale w końcówce stracili dwie bramki. Obie padły po nieporozumieniach obrony z bramkarzem. Wystarczyła minuta dekoncentracji, by pewne zwycięstwo odebrał nam Sestak. 88 minut spędził na murawie jedyny legionista, Roger Guerreiro.
Bramki: Sestak 85, 86 - Smolarek 70

Słowacja: Senecky - Petras, Pekarik, Cech, Sapara (73. Jakubko), Sestak, Zabavnik (83. Kozak), Vittek, Durica, Hamsik, Jendrisek (81. Obzera).

Polska: Boruc - Wasilewski, Żewłakow, Dudka, Wojtkowiak - Błaszczykowski, Mariusz Lewandowski, Murawski (65. Garguła), Roger (88. Robert Lewandowski), Smolarek - Paweł Brożek (84. Krzynówek).