Sparing: Orlęta Łuków 1-2 Młoda Legia

Bodziach, źródło: własne / Dziennik Wschodni - Wiadomość archiwalna

Piłkarze Młodej Legii rozegrali dziś czwarty sparing w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Legioniści pokonali dziś w Miętnem III-ligowe Orlęta Łuków 2-1. Prowadzenie w meczu objęły Orlęta po strzale z rzutu wolnego Rafała Weja w 20 minucie. Legioniści odpowiedzieli trafieniami Radka Mikołajczaka i Łukasza Małkowskiego w drugiej części gry. W czasie meczu trenerzy Legii przyglądali się kilku testowanym graczom. Trenerzy Młodej Legii wystawili w pierwszej i drugiej połowie zupełnie inne jedenastki. Skład Legii:
I połowa: Zaremba - Sołecki, Okpara, Gordej, Muszyński - Czerewiak, Paczeckis, Wrbasić, Stoch - Ciećko, Górski.
II połowa: Osuch - Breś, Zbozień, Świdzikowski, Wasikowski - Mikołajczak, Koziara, Banasiak, Łanucha - Kosecki, Małkowski.

Orlęta: Liczewski - Szlaski, Janicki, Oponowicz, Sterna, Rodak, Wryk, P. Szewczak, Skrzymowski, Jodełka, Wej oraz Lipiec, Gryczka, Gaj, Purzycki, Lasota, Wróbel.

"Przeciwnik był bardzo wymagający, ale w pierwszej połowie to my dyktowaliśmy warunki. Nasza gra wyglądała naprawdę przyzwoicie. W drugiej odsłonie było już gorzej, ale przecież po to są sparingi, żeby pograli wszyscy" - mówi dla Dziennika Wschodniego trener Orląt, Andrzej Zarzycki.

Kolejne spotkanie sparingowe Młoda Legia rozegra w najbliższą sobotę o godzinie 15. Na stadionie przy Łabiszyńskiej legioniści zagrają z I-ligowym Dolcanem Ząbki.