Sparing: Polska 1-1 Litwa

Reprezentacja Polski, złożona z zawodników występujących w lidze polskiej, zremisowała dziś w towarzyskim spotkaniu z Litwą 1-1. Jedyną bramkę dla biało-czerwonych zdobył w 11. minucie Paweł Brożek. 15 minut później wyrównał Klimavičius. Całą drugą połowę na placu gry przebywał Roger Guerreiro. W pierwszej połowie tymczasem wystąpił Marcin Komorowski, którym zainteresowana jest Legia.
Polska: Cierzniak (46. Przyrowski) - Celeban, Jodłowiec, Polczak, Komorowski (46. Małkowski) - Pawłowski (46. Łobodziński), Łukasiewicz, Trałka (46. Garguła), Boguski (46. Roger), Wilk - Paweł Brożek (67. Zahorski).