Kamil Majkowski w akcji podczas sparingu z Bayerem - fot. Tomek Janus

Sparing: Bayer 04 Leverkusen 2-2 Legia

Tomek Janus i Woytek - Wiadomość archiwalna

Kolejną świetną końcówkę zanotowali piłkarze Legii podczas sparingu na obozie w Niemczech. Przez zdecydowaną większość meczu byli drużyną słabszą od Bayeru Leverkusen i już do przerwy przegrywali 0-2 po golach Hagguiego w 12. minucie i Charisteasa w 41. minucie. Jednak w ostatnich 5 minutach spotkania podopieczni Jana Urbana doprowadzili do remisu! Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Maciej Iwański. Najpierw popisał się pięknym uderzeniem z rzutu wolnego w samo okienko, a w ostatniej minucie meczu został sfaulowany w polu karnym i sam zamienił tę okazję na bramkę.