Grali przyjaciele

Piłkarze Juventusu po bardzo słabym spotkaniu zdobyli komplet punktów przed własną publicznością. "Stara Dama" wyglądała tak, jakby oszczędzała siły na czekające ją trudne mecze z Lazio i derby Turynu. Piłkarze Den Haag przegrali na wyjeździe z FC Twente Enschede i nadal zajmują 15. miejsce w tabeli Eredivisie.
Serie A: Juventus Turyn 1-0 Napoli
Juventus Turyn po bardzo przeciętnym spotkaniu pokonał przed własną publicznością Napoli 1-0. Losy meczu toczonego w wolnym tempie rozstrzygnęły się minutę przed przerwą, kiedy piłka po strzale Claudio Marchisio odbiła się od obrońcy i myląc bramkarza wpadła do siatki. W przekroju całego meczu żadna z drużyn nie pokazała niczego godnego uwagi. Najważniejszy jest komplet punktów na koncie "Starej Damy".

Eredivisie: Twente Enschede 1-0 Den Haag
"Bociany" nie zdobyły punktu w wyjazdowym meczu z Twente. Jedyny gol meczu padł w 24 minucie, a bramkarza z Hagi pokonał Blaise N'Kufo. Przez kolejnych 66 minut 23 tysiące widzów nie obejrzały już więcej bramek i trzy punkty powędrowały na konto gospodarzy. Po 25. kolejkach Den Haag nadal na 15. miejscu z 23 punktami.