Tak prezentuje się trybuna wschodnia z dołu - fot. Woytek
REKLAMA

Spacer po budowie stadionu - zdjęcia i video

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Dziś, po raz pierwszy od dłuższego czasu, mogliśmy obejrzeć budowę stadionu od środka i ze wszystkich stron. Dzięki temu możemy pokazać Wam m.in. jak wyglądają prace przy budowie dolnej trybuny wschodniej. W północnej części tej trybuny, pomiędzy trybuną a płotem odgradzającym budowę od boiska pracuje koparka. Od strony południowej na tej trybunie rozpoczęto zbrojenia. Na górze, pomiędzy ryglami powstają kolejne rusztowania (te dalej montowane są również na trybunie południowej).

Pomiędzy czterema (z pięciu) parami rygli, rusztowania zostały połączone specjalną konstrukcją do rygli.
Na jej tyłach natomiast znajdują się namioty, w których łączone są dźwigary dachowe, które już w lipcu będą montowane na trybunie od strony ulicy Łazienkowskiej.

W narożniku południowo-zachodnim powstaje rusztowanie na poziomie pierwszym oraz kolejne zbrojenia pod ściany. Na poziomie zero natomiast wylano już beton.

Na trybunie północnej natomiast zakończono dziś montowanie rygli. Na poziomie zero natomiast trwa przygotowanie terenu do wylewania betonu.

Fotoreportaż ze środka budowy - 30 zdjęć Woytka


Materiał filmowy z konferencji prasowej i placu budowy:


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.