Juniorzy z brązowym medalem!

Dziś o godzinie 11 legioniści zmierzyli się z Prokomem w meczu o brązowy medal Mistrzostw Polski juniorów starszych. Legioniści prowadzili jeszcze w połowie drugiej kwarty, ale w końcówce pierwszej połowy Rudko dwa razy niecelnie rzucał, a gospodarze wyszli na prowadzenie 33-28. Po zmianie stron legioniści zaczęli odrabiac straty i ostatecznie pokonali gospodarzy 67-61 i zdobyli brązowy medal. Naszym juniorom serdecznie gratulujemy sukcesu. W finałowym meczu Polonia 2011 pokonała MKS Polonię 81-74.
Asseco Prokom Sopot 61-67 (16-13, 17-15, 18-21, 10-18) Legia Warszawa
Prokom: Załucki 22 (4), Kostrzewski 9 (1), Trela 8, Wojdyr 7, Paul 4, Kalski 4, Janiewski 2, Krajniewski 1.
Legia: Piotrowski 26 (2), Wojtyński 20 (2), Rudko 8, Chojecki 8, Holnicki-Szulc 3, Grzejszczyk 2, Kwasiborski 0.