Koszykarze Legii mogli w Piasecznie liczyć na wsparcie swoich kibiców - fot. Hagi

KS Piaseczno 83-61 Legia

W kolejnym ligowym spotkaniu koszykarze Legii przegrali na wyjeździe z KS Piaseczno 61-83. Ekipa Wojciecha Kiełbasiewicza dobrze rozpoczęła spotkanie wygrywając po pierwszej kwarcie 23-17. Niestety, od tego momentu rywale skutecznie zaczęli odrabiać straty i do przerwy legioniści mieli już tylko 3 punkty przewagi.

Fotoreportaż z meczu - 29 zdjęć Hagiego

Fotoreportaż z meczu - 38 zdjęć Rudej

Kolejne dwie odsłony to dominacja drużyny z Piaseczna. Gospodarze pozwolili w ciągu 20 minut rzucić Legii tylko 20 punktów, zdobywając przy tym 45 "oczek". W hali zebrało się 35 fanów, którzy głośnym dopingiem wspierało legionistów.

Warto odnotować, iż spotkanie rozpoczęło się z 45-minutowym opóźnieniem. Powodem były warunki atmosferyczne, który utrudniły koszykarzom oraz kibicom dotarcie do hali. Ponadto legioniści wystąpili w tym spotkaniu z zaklejonymi reklamami firmy U... na koszulkach.

Najbliższe spotkanie już w sobotę o godz. 19:00. Rywalem Legii będzie Harmattan Gniewkowo. Serdecznie zapraszamy!