Trener o meczu

Redakcja, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Trener Legii, Wojciech Szczucki, podsumował dzisiejszy mecz w taki sposób: "Wygraliśmy 3-2 po bardzo emocjonującym meczu. W pierwszym secie zaskoczyliśmy gospodarzy dobrą postawą na parkiecie. Mimo, iż set zakończył się zwycięstwem Legii 25-20, mogło to być jeszcze wyższe zwycięstwo. Drugi set bez historii.
W zespole Legii zapanowało rozluźnienie, a Wilga przystąpiła do niego z podrażnioną ambicją. Skończyło się na 25-11. Kolejna partia to okres wyrównanej gry, uporządkowaliśmy ją zdecydowanie, stąd wygrana. Czwarty set upłynął pod znakiem walki i zakończył się zwycięstwem gospodarzy. Czekał nas tie-break. W nim młodzi siatkarze Legii pokazali klasę wygrywając 16-14, mimo że byli już w "podbramkowej sytuacji", przegrywając 10-13.
Meczem w Garwolinie zakończyliśmy sezon zasadniczy. W ostatniej kolejce Legia pauzuje. Z niecierpliwością będziemy oczekiwać na rezultat meczu Jadar II Radom-KPS Wołomin. Jeśli wygrają gospodarze, w play-offach zagramy z Gwardią Szczytno, jeśli zwycieżą goście to właśnie z nimi zagramy w pierwszej rundzie."