AZS UW 3-0 Legia

Hugollek - Wiadomość archiwalna

Siatkarze Legii przegrali niestety w rozegranych dziś na Szturmowej derbach stolicy z AZS-em UW Warszawa 0-3. Najbardziej zacięty był pierwszy set, wygrany przez "akademików" 25-23. W drugim secie Legia zdobyła o jeden punkt mniej. W trzeciej partii podopieczni Wojciecha Szczuckiego wypadli najsłabiej i przegrali 18-25. Spotkanie obejrzało 100 widzów. Kolejny mecz Legia zagra w niedzielę o 17 na Żoliborzu, z Czarnymi Radom.

Fotoreportaż z meczu - 61 zdjęć Hagiego

Doping legionistów nie pomógł naszym siatkarzom w odniesieniu zwycięstwa - fot. Hagi