REKLAMA

Gol - decyzja w poniedziałek

źródło: Gazeta Wyborcza Łódź - Wiadomość archiwalna

Nie w czwartek, jak wcześniej informowały media, a w najbliższy poniedziałek o 9:00 rozstrzygnie się czy Janusz Gol zostanie piłkarzem Legii. Do tego czasu piłkarz ma podjąć decyzję, gdzie będzie grał wiosną. 25-letni pomocnik może trafić na Łazienkowską już teraz lub dopiero latem. Jeżeli wiosną zawodnik GKS ma reprezentować barwy "wojskowych", to stołeczny klub musi wyłożyć 500 tys. zł.
Zdaniem łódzkiego wydania "Gazety Wyborczej" właśnie tyle chcą bełchatowianie za przenosiny Gola do Legii. Piłkarz może też podpisać umowę ze stołecznym klubem już teraz, a grę przy Łazienkowskiej rozpocząć dopiero latem. Tyle, że wiosną będzie miał wówczas małe szanse na grę w ekstraklasie. W takiej sytuacji władze GKS rozważają przesunięcie zawodnika do drużyny z Młodej Ekstraklasy.

Gol na razie wyjeżdża z drużyną na zgrupowanie do Grodziska Wielkopolskiego. Gdyby kluby się porozumiały, dołączy do Legii.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.