Leszek Miklas - fot. Tomek Janus
REKLAMA

Miklas: Hubnik spełnia nasze oczekiwania w 100%

Bodziach, źródło: TVN Warszawa - Wiadomość archiwalna

Legia zimą sprowadziła na Łazienkowską czterech zawodników, ale nie wszyscy mają pewność, że zostaną w Legii na dłużej. Tak jest przede wszystkim w przypadku wypożyczonych graczy. "Nikt nie ma pewności, że zostanie. Po każdym meczu rośnie zaufanie do danego piłkarza, bądź ono spada. Na pewno Michal Hubnik spełnia nasze oczekiwania w 100%" - powiedział TVN Warszawa wiceprezes klubu, Leszek Miklas.
"O Ogbuke nie mogę na razie nic powiedzieć. Zagrał w dwóch meczach, ale na razie nie dał tyle, ile się po nim spodziewałem" - powiedział Miklas. Chociaż na razie niewiele w pierwszej drużynie gra Janusz Gol, Miklas pozytywnie wypowiada się o pomocniku sprowadzonym z Bełchatowa. Na Łazienkowską sprowadzono zimą także Dejana Kelhara, który rywalizuje o miejsce w składzie linii obronnej Legii. "Wydaje mi się, że nikt nie jest w stanie powiedzieć, że on się nie nadaje do Legii" - powiedział TVN Warszawa Miklas.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.