Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej

Poniedziałek, 16 lipca 2012 r. godz. 13:28

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Filmoteka fanatyka: Miłość bez ustawki

Bodziach

W ostatnich tygodniach na HBO miała miejsce premiera filmu dokumentalnego, traktującego o małżeństwie chuligana Śląska Wrocław z fanką Ruchu Chorzów. "Miłość bez ustawki", bo taki tytuł nosi produkcja, przedstawia życie "Siwego", wielokrotnie zamykanego w więzieniu, m.in. za chuligaństwo, który w pewnym momencie poznał i zakochał się w Marioli, kibicującej Ruchowi.

W ich przypadku miłość do różnych klubów nie była problemem. "Siwy" przed kamerą kilka razy powtarzał, że gdyby teraz była ustawka z Ruchem, walczyłby za Śląsk, jak w każdej innej walce. Wejście w związek małżeński ze starszą o 13 lat Mariolą zmieniło życie "Siwego". Wyjścia z kolegami na piwo i tym podobne były już niemal niemożliwe. Gdy po raz kolejny trafił za kratki, żona cały czas go wspierała, przygotowując nawet dla niego specjalną... oprawę z okien bloku sąsiadującego z aresztem śledczym.

Zasadnicze pytanie, jeszcze przed obejrzeniem filmu - dlaczego chuligan Śląska zdecydował się na przedstawienie swojej historii, która szczególnie po zajawkach zapowiadała się na kolejny odcinek serialu "M jak miłość"? Kasa? Okazuje się, że nie. Jak dowiadujemy się z napisów końcowych, kibol Śląska jak zapewnia, że całe honorarium przekazane zostanie dla niepełnosprawnych kibiców WKS-u.

Tytuł: Miłość bez ustawki
Czas trwania: 76 minut
Reżyseria: Kamil Król

Pomnik Deyny
Stadiums Of Hate
Ostatni argument
Magazyn kibicowski w TV: Fanatyk odc. 6
Magazyn kibicowski w TV: Fanatyk odc. 5
Magazyn kibicowski w TV: Fanatyk odc. 4
Magazyn kibicowski w TV: Fanatyk odc. 3
Magazyn kibicowski w TV: Fanatyk odc.2
Magazyn kibicowski w TV: Fanatyk
Deyna
Kryptonim gracz
Łazienkowska 2/3 - dokument o porażce z Widzewem
O krok od Pucharu
Kibol
Fanatycy odc. 4
Fanatycy odc.3
Fanatycy odc.2
Fanatycy odc.1


przeczytaj więcej o: , , ,


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!