fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Odjidja-Ofoe i Prijović o meczu z Borussią

Wiśnia i Qbas, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Vadis Odjidja-Ofoe: Dobrze zaczęliśmy mecz, ale przyszedł moment, kiedy zbyt szybko straciliśmy trzy bramki. Cały czas jednak nie traciliśmy wiary w sukces. Pokazaliśmy charakter i waleczność, strzeliliśmy kilka bramek, ale również sami wiele straciliśmy. W szatni powiedzieliśmy sobie, że musimy nadal walczyć pomimo tego, że popełniamy błędy.

Myślę, że nasi fani nie mogą być zadowoleni z wyniku, ale z naszej waleczności już na pewno tak. Wiedzieliśmy, że dzisiaj będzie nam trudno wygrać. Borussia pokazała w przeszłości wielokrotnie, że jest bardzo dobrą drużyną. Teraz musimy skupić się, aby poprawić się w kolejnym meczach.

Aleksandar Prijović: Kiedy strzelasz na wyjeździe cztery bramki, to oczekujesz że wygrasz, ale Borussia to bardzo dobry zespół. Nie wiem ile drużyn strzeliło na tym stadionie tyle goli. Miałem dużego pecha, że nie udało mi się zdobyć trzeciego gola. Zabrakło mi bardzo niewiele, aby trafić do siatki. Mieliśmy sporo miejsca, więc staraliśmy się często grać ofensywnie. Myślę, że ogólnie dzisiaj zagrałem dobry mecz.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.