Młoda Legia - nowy magazyn dla kibiców
REKLAMA
REKLAMA

Młoda Legia - nowy magazyn dla młodych kibiców Legii

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Niedawno opisywaliśmy pozycję "Młody legionista" skierowaną dla dzieci w wieku 4-6 lat. Teraz na rynku pojawił się kolejny magazyn traktujący o Legii Warszawa. Dwumiesięcznik "Młoda Legia" skierowany jest dla starszych dzieci i młodzieży. W pierwszym numerze autorzy przygotowali konkurs, w którym można wygrać koszulki, piłki z autografami, bilety na mecz i zwiedzanie stadionu.

W środku znajdziecie ciekawostki z Ł3, fotostory z boiska, dział "top secret", w którym piłkarze pierwszej drużyny zdradzają informacje o sobie. Ponadto jest artykuł o Kazimierzu Deynie pt. "Największy z Największych", kącik z trikami piłkarskimi, quizy, konkurs plastyczny oraz aż 6 plakatów: drużyna, Kazimierz Deyna, Jakub Rzeźniczak i Nemanja Nikoilić.

fot. Edipresse
fot. Edipresse

Ponadto do magazynu pierwszego numeru magazynu dołączone są naklejki, długopis, piórnik i notatnik w kształcie herbu Legii.

Całość prezentuje się profesjonalnie, jest atrakcyjna graficznie dla młodego odbiorcy. Magazyn ma 36 stron i kosztuje 9,99 zł. Wydaje go Edipresse Polska wraz Legią Warszawa, a nakład wynosi ok. 40 tysięcy egzemplarzy, które dystrybuowane są w całym kraju.

fot. Edipresse

fot. Edipresse

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.