fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Relacja z trybun: Jeden z dziesięciu

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Za nami jeden z najliczniejszych wyjazdów do Wrocławia w ostatnich latach. W sobotnie, słoneczne popołudnie na południe kraju ruszyła dwoma pociągami specjalnymi bardzo liczna grupa fanów drużyny z Łazienkowskiej. Po mobilizacji wyjazdowej można się było spodziewać lepszej niż zwykle liczby na największym w Polsce sektorze dla przyjezdnych. Tak też było, a kto odpuścił wyjazd do Wrocławia, z pewnością może żałować. Można rzec, że był to jeden z dziesięciu najlepszych wyjazdów w naszym wykonaniu w ostatnim czasie ;) Na trybunach bowiem zabawa była doskonała, a fanatyczny doping trwał 90 minut. Nie zabrakło także efektownej oprawy, którą zapowiedział sam Tadeusz Sznuk.

We Wrocławiu frekwencja była całkiem przyzwoita - zdecydowanie najwyższa w sezonie (blisko 3 tys. osób więcej niż na meczu Śląska z Lechem), a blisko trzy razy wyższa niż na ostatnim meczu WKS-u z Piastem. Młyn wrocławian także prezentował się o wiele bardziej okazale niż na ostatnich spotkaniach.



To właśnie gospodarze rozpoczęli tego wieczora akcentem ultras, prezentując choreografię w pierwszej połowie. Składały się na nią malowana sektorówka "Ave nASza banda" z herbem Śląska i logo "h", transparent "Ave Silesia Hooligans" z "10" w wieńcu laurowym oraz kilkadziesiąt rac i flagi na kijach. Niedługo później zaświeciło się także w naszym sektorze. Po odliczaniu od dziesięciu do jednego, pośród kilkuset flag oraz malowanych transparentów, zapłonęły stroboskopy, dając bardzo dobry efekt.



Nasz doping tego dnia stał na naprawdę niezłym poziomie. Mieliśmy kilka mocniejszych momentów, ale dzięki w miarę równej formie, trudno tego dnia wskazać jeden hit, który wyróżniałby się wyraźnie, ponad resztę repertuaru. Konkretnie wychodziło nam zarówno "Legia gol allez allez", jak i "Mistrzem Polski jest, ukochana ma...". Na boisku piłkarze wyraźnie przeważali, czego efektem była bramka w pierwszej części spotkania.



W trakcie drugiej połowy zaprezentowana została druga tego dnia prezentacja ultras. Najpierw rozciągnięta została malowana sektorówka przedstawiająca prowadzącego teleturniej "1 z 10", Tadeusza Sznuka z herbem Legii w klapie marynarki, czytającego pytanie - "Kategoria: wynalazki. Jaki wynalazek opatentowała Martha Coston?". Po chwili legioniści udzielili odpowiedzi na zadane pytanie i rozświetlili sektor racami.



Do końca meczu w naszym sektorze trwała bardzo dobra zabawa. Powiewało ok. 30 flag na kijach, a przez ostatni kwadrans cała nasza grupa prowadziła doping bez koszulek. Można powiedzieć, że tych 90 minut spotkania minęło w oka mgnieniu. Po meczu chwilę pośpiewaliśmy jeszcze z piłkarzami, a podczas pomeczowego rozruchu przeciągłym "Kuuuudłaty, kuuuudłaty", pozdrawiany był portugalski trener bramkarzy. Legioniści skandowali także nazwisko Arka Malarza, który od kilku meczów grzeje ławę. Po treningu Arek podarował swoje rękawice oglądającemu trening chłopcu. Po około 40 minutach bramy zostały otwarte i ruszyliśmy w kierunku pobliskiej stacji PKP, skąd odjechaliśmy do stolicy. W Warszawie zameldowaliśmy się przed godziną szóstą nad ranem.

Przed nami przerwa na mecze reprezentacji, a najbliższy mecz piłkarzy dopiero za dwa tygodnie - przy Łazienkowskiej z Wisłą. W przyszły weekend zachęcamy do wspierania naszych koszykarzy, którzy zagrają na Bemowie ze Stalą Ostrów Wielkopolski.

P.S. W sektorze gości zawisły następujące flagi: (L)egia Fans, Legia Warszawa, Tradycja Pokoleń, 1916, Legioniści, Wyszków, Legionowo, Grochów, Otwock, Wilanów, czaszka, Capital City, Mińsk Mazowiecki oraz 22 dobrze znane z Ł3 duże flagi na kijach.

Frekwencja: 20 084
Kibiców gości: 1800
Flagi gości: 13

Autor: Bodziach


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (41)

+dodaj komentarz
Phoenix(L)k - 11.10.2018 / 09:55, *..226

@Raceeee:

Hmm... Łazienkowska 4 powiadasz... parking przed Torwarem? Nie ma co prawda adresu, ale Torwar to Łazienkowska 6a...

odpowiedz
Raceeee - 11.10.2018 / 07:27, *..dynamic.chello.pl

Zrobcie rekord ilosci rac na Ł4. Na kaźdej trybunie po tysiac i git

odpowiedz
ach... - 09.10.2018 / 22:37, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

super doping i oprawa... Śląsk też nieźle... LG LW ŚW pewnie na chwilę obecną nierealne... chciałbym...

odpowiedz
MOKOTÓW - 09.10.2018 / 20:46, *..static.chello.pl

DZIĘKI CHŁOPAKI
MATI LEGIA NA 100%
MISTRZEM POLSKI JEST UKOCHANA MA
WIDZIMY SIĘ NA KOLEJNYM POCIĄGOWYM WYJEŹDZIE MATI MOKOTÓW

odpowiedz
Legia⚽️News - 09.10.2018 / 20:04, *..186

Jeszcze raz Brawo !Wszyscy!

odpowiedz
Bubu - 09.10.2018 / 19:30, *..dynamic-ra-02.vectranet.pl

No to Pan Sznuk poprosił panią Sylwie o wolniejsze przejście do gości by oko nacieszyc, tak wiec kolega , któremu podoba sie i nie tylko jemu doczekał sie .

odpowiedz
(L) - 09.10.2018 / 18:57, *..ilabs.pl

W Krakowie na wiosnę bylo chyba mimo wszystko lepiej ;)

odpowiedz
KIEYD BILETY NA WISLE? - 09.10.2018 / 14:30, *..235

TO JEDYNY MECZ NA KTORY POJDE W TYM ROKU?

odpowiedz
nieznany - 09.10.2018 / 12:28, *..unknown.vectranet.pl

Wszystko ładnie, pięknie ale zobaczcie jaki następny wyjazd już znaleźli powód do ponownego nie wpuszczenia kibiców.

odpowiedz
B.. - 09.10.2018 / 12:22, *..centertel.pl

Moim zdaniem jeden z lepszych wyjazdów w ostatnim czasie, nawet w Poznaniu nie poczułem takiej atmosfery, jaka była w sobotę we Wrocławiu.

odpowiedz
Bubu - 09.10.2018 / 12:02, *..dynamic-ra-02.vectranet.pl

Co do 60 , racje koledzy maja , ale jak sie przesledzi historie swiadka koronnego to najwieksi na mysl kratek juz czasem inaczej slowicza

odpowiedz
Darek - 09.10.2018 / 11:09, *..dip0.t-ipconnect.de

Duze flagi na sztycach prezentuja sie pieknie.

odpowiedz
opowieścizkrypty# - 09.10.2018 / 10:49, *..dynamic.chello.pl

Sznuk jak Sznuk, ale pani Sylwia, no no...

odpowiedz
Darek - 09.10.2018 / 10:35, *..dip0.t-ipconnect.de

Oprawa bardzo ladna.Pomyslowa.Brawo.

odpowiedz
Panie - 09.10.2018 / 09:43, *..dynamic.gprs.plus.pl

Sznuk jest za Legią?

odpowiedz
Piotrek (L) - 09.10.2018 / 09:42, *..centertel.pl

Wyjazd był zakurwisty byłem i poczułem na własnej skórze dla takich chwil warto żyć to jest moje całe życie aż po grób wyjazdy są najlepsze mimo że wróciłem najebany potem kac ale przygoda na całe życie tylko Legia w mym sercu az po grób ❤️

odpowiedz
MOKOTÓW - 09.10.2018 / 09:01, *..static.chello.pl

TO DZIECIAK Z MOKOTOWA KTÓRY W STU PROCENTACH ZASŁUGUJE NA TE REKAWICE DOPINGUJE NA 100/ OBY TAG DALEJ MATI

odpowiedz
kibic grzybiarz - 09.10.2018 / 07:53, *..dynamic.gprs.plus.pl

60 to ci co strzelają z dupy (frajery tak zwane)

odpowiedz
Barczi - 09.10.2018 / 06:44, *..centertel.pl

Do ass : Je.ć szesćdziesiatki to najbardziej dosadne tłumaczenie transparentu.

odpowiedz
14888 - 09.10.2018 / 01:17, *..centertel.pl

Podczas "Mistrzem Polski jest " w ostatnich 10 minutach meczu była taka jazda, jakiej nie bylo dobrych wiele lat. Cudowna sprawa, każdy śpiewał i nakrecal innego. Jest nadzieja, że wcale nie będzie tak źle w przyszlosci :)

odpowiedz
Do ass - 08.10.2018 / 23:54, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Sześćdziesiątki tak określa się osoby które zostają tzw. małymi świadkami koronnymi i sprzedają się na psach.

odpowiedz
Pawcoi - 08.10.2018 / 23:03, *..eltronik.net.pl

Ma ma oznaczac przekreslona 60 na jednym z transpatentow? Pytam serio bo nie lapie...

odpowiedz
do ass - 08.10.2018 / 23:00, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

60tki - świadkowie koronni. Pogarda dla 60tek.

odpowiedz
@ass - 08.10.2018 / 22:51, *..play-internet.pl

Kibice Legii oprócz programu 1 z 10 oglądają też uwaga pirat ;-)
A tak poważnie: '60' to konfidenci.

odpowiedz
tonie w wódce - 08.10.2018 / 22:29, *..dynamic.chello.pl

Wyszków tonie

odpowiedz
@ass - 08.10.2018 / 22:21, *..adsl.inetia.pl

Mały świadek koronny 60 kk.

odpowiedz
flaga - 08.10.2018 / 22:15, *..adsl.inetia.pl

*LEGIA WARSZAWA FANATYCZNE MIASTO OTWOCK !!!

odpowiedz
do @ass - 08.10.2018 / 22:10, *..dynamic-zab-03.vectranet.pl

paragraf 60 - mały świadek koronny ... czyli konfident !

odpowiedz
do ass - 08.10.2018 / 21:55, *..dynamic.chello.pl

60 tki - mali koronni

odpowiedz
abb - 08.10.2018 / 21:43, *..beskidmedia.pl

o co chodzi z transparentem przekreślonym 60 ?

odpowiedz
DO ASS - 08.10.2018 / 21:35, *..60.ipv4.supernova.orange.pl

Chodzi o to że dana trybuna ze względów bezpieczeństwa konstrukcji ma określoną ilość ton na sektor.

odpowiedz
Do jlhkj - 08.10.2018 / 21:35, *..unknown.vectranet.pl

Sznuk tw? Jak polowa ludzi z telewizji. Nie znaczy ze kapowal

odpowiedz
123 do Redakcji - 08.10.2018 / 21:24, *..pl

Dlaczego nie ma filmu z dopingiem? Najlepszy wyjazd w tym roku, mega pier...nięcia w pewnych momentach. Chętnie bym posłuchał naszego popisu we Wrocławiu.

Redakcja (LL!): Ze względu na dwie oprawy i umiejscowienie sektora gości kamerę ustawiliśmy przy młynie Śląska, ale właśnie dodaliśmy nowy film, w którym wyraźnie słychać doping warszawiaków mimo szalejącego solisty z mikrofonem w sektorze gospodarzy ;)

odpowiedz
Niedowidzący - 08.10.2018 / 21:22, *..unknown.vectranet.pl

Bodziach - nad Mińskiem Mazowieckim wisiała jeszcze flaga Otwocka :)

odpowiedz
L - 08.10.2018 / 20:57, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Dobry doping dobra oprawa - kozak wyjazd. Tak powinno być zawsze.

odpowiedz
Do redakcji. Flaga - 08.10.2018 / 20:56, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Do Bodziacha:
Nad Wyszkowem wisiała jeszcze flaga Mińska Mazowieckiego

odpowiedz
ass - 08.10.2018 / 20:34, *..dynamic.chello.pl

o co chodzi z transparentem przekreślonym 60 ?

odpowiedz
rudy - 08.10.2018 / 19:53, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Była z boku jeszcze flaga Mmz. Kto odpalił strobo w 8 wagonie? Przyznał się ktoś ? ;)

odpowiedz
jkjkh - 08.10.2018 / 19:51, *..dynamic.chello.pl

Sznuk był TW za komuny. Dziękuję dobranoc

odpowiedz
Bartek.JJ - 08.10.2018 / 19:38, *..ip-point.pl

Moment kiedy śpiewamy "jesteśmy zawsze tam ... aeaoooo śląska ku*wo" a caly WKS siedzi cicho i nie ma mocy odpowiedziec. Bezcenne. A potem jeszcze mocniejsze pierdolniecie "Mistrzem Polski jest". :D

odpowiedz
Mateusz z Gór - 08.10.2018 / 19:36, *..adsl.inetia.pl

Hahaha. Najlepsza. Panu Tadeuszowi na pewno też się podoba. :D

odpowiedz