fot. Legionisci.com
REKLAMA

Wyniki 17. kolejki III ligi

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W weekend rozegrano mecze 17. kolejki III ligi. Legia II Warszawa wygrała 4-0 z Ruchem Wysokie Mazowieckie i zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli. Legioniści mają jednak jeszcze jedno zaległe spotkanie do rozegrania. Na czele tabeli Sokół Aleksandrów Łódzki, który ma już 7 punktów przewagi nad drugą Polonią.

17. kolejka:
Znicz Biała Piska 1-5 (0-2) Legionovia Legionowo
ŁKS Łomża 1-2 (0-1) Sokół Ostróda
Huragan Morąg 5-2 (1-0) Pelikan Łowicz
MKS Ełk 0-3 (0-1) Polonia Warszawa
Ursus Warszawa 2-1 (0-1) Unia Skierniewice
Victoria Sulejówek 1-1 (1-0) Broń Radom
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-2 (0-1) Sokół Aleksandrów Łódzki
Legia II Warszawa 4-0 (2-0) Ruch Wysokie Mazowieckie
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-0 Olimpia Zambrów

Terminarz, wyniki, tabela

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.