Dominik Nagy odejdzie z Legii? - fot. Jacek Łaski
REKLAMA

Transfery

Genoa dołącza do walki o Nagya

Wiśnia, źródło: Calcio Mercato

Coraz większe zainteresowanie na rynku transferowym budzi Dominik Nagy. Nie tak dawno pojawiły się informacje, że pomocnika widzieliby u siebie włodarze Fiorentiny, a teraz do grona potencjalnych kupców Węgra dołączyła Genoa CFC.

Włoscy dziennikarze uważają, że wpływ na zainteresowanie zawodnikiem z polskiej ligi ma udany zakup Krzysztofa Piątka. Napastnik trafił do Genoi z Cracovii i jak na razie radzi sobie w nowym miejscu bardzo dobrze. W artykule pojawia się również nieoficjalna kwota, którą należałoby zapłacić za Nagya - ok. 4 mln euro.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (35)

+dodaj komentarz
kontroler_biletow - 11.01.2019 / 00:44, *.chello.pl

no i znowu zaczyna się

odpowiedz
kibic emeryt - 08.01.2019 / 09:44, *.tpnet.pl

Zobaczcie co znaczy dobry trener .Jędza był do odstrzału i wydawało się że jest skończony .Teraz wreszcie gra tam gdzie powinien i na dzień dzisiejszy to jedna z alternatyw do reprezentacji i to nie na lewej ,prawej tylko na stoperze . Drugi temat Nagya ,też praktycznie do odstrzału bo grał kiepsko obecnie to jego transfer może w pewnym stopniu załatać dziurę budżetową .Nowy transfer pomocnik z Portugalii . Na pierwszy rzut oka wydawało się że szrot a obecnie uznawany za najlepszy zawodnik na tej pozycji w lidze .Ciekaw jestem postawy nowych zawodników tych z Portugalii i jak będziemy wyglądali po okresie przygotowawczym choć nawet najbardziej krytykujący naszego trenera przyznają że drużyny przez niego trenowane zawsze notowały progres .

odpowiedz
Bartek - 08.01.2019 / 09:29, *.chello.pl

Zatrzymanie Nagy i Remy to cholernie duże zwiększenie szans na Europejskie Puchary. Mam nadzieję, że własnie taką drogę wybierze Mioduski, żeby zarobic trochę EURO. Sprzedaż czołowych piłkarzy nie przyniesie mu żadnej stabilizacji. Będzie powtórka z rozrywki... słaby występ w pucharach, słaby początek sezonu, nerwowe gonienie rywali ( które, w końcu się nie uda), gorączka i zwalenie winy na trenera oraz doradców. Ofiar tego systemu już było dużo. Liczę, że angaż Sa Pinto jest jednak znakiem zmiany toku myślenia u Pana Dariusza i jedziemy na podbój europy. Jak mało kto, wierzę w naszego prezesa.

odpowiedz
Artur - 07.01.2019 / 17:14, *.25.51

sami fantasci z futbol managera...Nagy warty wiecej niz 4 banki. Zejdzcie na ziemie. Jak spojrzec na transfery z Legii to zaden wlasciwie pilkarz kariery nie zrobil, dlatego nasi pilkarze sa malo warci. Taki Nagy z Dinama szedlby za 15 mln, tylko dlatego ze jest z Dinama. Proste. Dopoki tak bedzie, to bedziemy sprzedawac za frytki.

odpowiedz
Larry7 - 07.01.2019 / 18:29, *.chello.pl

@Artur: Kolego, Duda zaczyna już robić karierę w Hercie Berlin, Prijo w Parku, Bereszynski w Sampie.

odpowiedz
Larry7 - 07.01.2019 / 18:31, *.chello.pl

@Larry7: Prijo w PAOK oczywiście

odpowiedz
brylant warszawski piorun - 07.01.2019 / 14:11, *.tktelekom.pl

6 mln + 10% będzie git. Z drugiej strony od początku mi się jego gra podoba, mimo słabszych momentów. Moim zdaniem chłopak obniżył loty przez kiepskich trenerów, pod dobrymi rękami bardzo wartościowy gracz.

odpowiedz
kibic emeryt - 07.01.2019 / 10:28, *.tpnet.pl

Tak jak pisałem wcześniej Mioduski będzie chciał odzyskać kasę i sprzeda wszystkich których się da tylko jest jedno duże ale W TYM ROKU MOŻEMY ZNOWU NIE AWANSOWAĆ DO LE I ZNÓW POJAWI SIĘ DZIURA BUDŻETOWA ITD.W ten sposób nie zapełnimy stadionu ,lóż i nie stworzymy Legii na miarę oczekiwań .Przykład Wisły może dużo mówić a jesteśmy bliżej tego niż sobie wyobrażamy .Ratuje nas tylko to że Mioduski za dużo by stracił a na tyle jest silny finansowo że w każdej chwili jest go stać finansowo aby założyć te dziesiątki mln .Cupiałowi taka zabawa się przestała podobać i mamy co mamy .Nie chce panikować ale to wszystko idzie w złym kierunku .

odpowiedz
kibic(L) - 07.01.2019 / 11:52, *.bertelsmann.pl

@kibic emeryt:
To do początku idzie w złym kierunku. Burdel w klubie, jeden błąd goni drugi, Mioduski czaruje pięknymi gadkami, które brutalnie weryfikuje rzeczywistość. Moim zdaniem już w tym momencie nie ma w Legii zawodnika, dla którego warto przyjść na stadion. Frekwencja to bezlitośnie pokazuje. Kolejne transfery i ruchy kadrowe pokazują, że nie ma co liczyć w najbliższych latach na jakiekolwiek pozytywne emocje związane z europejskimi pucharami. Nie z tym poziomem sportowym zawodników. Będzie dobrze jak uda się wygrać ligę.

odpowiedz
Raf - 06.01.2019 / 23:06, *.242.32

Dziwne że za Szymańskiego chcieli dać 8 mln a za Nagy 2 razy mniej a lepiej gra

odpowiedz
Matt - 06.01.2019 / 19:25, *.tpnet.pl

Fakt, Nagy miał naprawdę niezłą rundę, nie uważam jednak, że jest to jakiś bardzo dobry zawodnik. Tak jak tu piszą niektórzy, gra w kratkę. Bez porównania do np. Cafu czy Remy'ego. Niemniej jednak 4 mln euro to i tak mało jeśli mamy się cenić.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 06.01.2019 / 16:49, *.play-internet.pl

Hubsi-jeszcze nikogo nie sprzedali w TYM OKIENKU.Natomiast co rundę jest taka sama sytuacja-tanio kupić-drożej sprzedać.I o ile takie podejście jest dobre w biznesie,o tyle w prowadzeniu klubu niekoniecznie.

odpowiedz
Hubsi - 06.01.2019 / 21:01, *.inetia.pl

@FOREVER LEGIA: Wiem co masz na myśli. Ale zauważ, że wiele dużych klubów tak właśnie żyje. Monaco, Borussia D. jeszcze kilka lat temu, Arsenal za Wengera, Porto... Ale też Dinamo Z., Sparta Praga itp, itd.... Oczywiście, skala u nich jest znacznie większa, ale uważam że ta ten moment ta sytuacja, o której piszesz jest jedyna na jaką możemy sobie pozwolić finansowo. Nie ma co narzekać na to, tylko dobrze robić to co teraz, a kiedyś będziemy mogli inwestować coraz to większe kwoty.

odpowiedz
m4 - 06.01.2019 / 16:28, *.chello.pl

piatek bedzie warty zaraz 15 - 20 mln ...a Nagy to mu moze buty czyscic wy znawcy w gimbazy...

odpowiedz
Tomek Mokotów - 07.01.2019 / 16:04, *.centertel.pl

@m4:
Piątek to zaraz zniknie szybciej niż się pojawił... gimbusie...

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 06.01.2019 / 15:31, *.play-internet.pl

A wyprzedaż trwaaaaaa-sialalalalala.

odpowiedz
Hubsi - 06.01.2019 / 15:51, *.inetia.pl

@FOREVER LEGIA: a to kogo już sprzedali w tym okienku?

odpowiedz
Arek - 06.01.2019 / 15:09, *.tpnet.pl

Skoro Piątek z jakiejś Cracovii poszedł sobie za 4000000 to za Dominika rozmawiać zacząć powinni od 6ciu. Inaczej to ta cała Genoa niech nie podjeżdża.

odpowiedz
Od zawsze na zawsze ( L) - 06.01.2019 / 15:01, *.optonline.net

Nagy za 4 ? Najlepszy w Legii z ogromnym potencjałem.
5 to minimum, 8 mln w dzisiejszych czasach to też żadne pieniądze za takiego zawodnika, a zmiana ligi jest mu potrzebna aby byc jeszcze lepszym

odpowiedz
Super Samiec - 06.01.2019 / 14:50, *.net.pl

Toman
ja bym go pociskał za minimum 6mln ojro+ dobry%z kolejnego transferu bo jest tego wart bardziej niz tych 4

odpowiedz
VannaLy - 06.01.2019 / 14:41, *.t-mobile.pl

4 mln to Kuchy. Noďż wart 8 mln min.

odpowiedz
Toman - 06.01.2019 / 13:44, *.tpnet.pl

Duże osłabienie, aczkolwiek nie da się ukryć, że tak się łata dziurę budżetową.
Kupiony za 800 tys. sprzedany za 4 mln.
Okej, niestety trzeba coś sprzedać. Zdecydowałbym się jednak na jeden transfer.
Remy albo Nagy, sprzedaż dwóch może być zbyt dużym osłabieniem.

odpowiedz
Spoznienie - 06.01.2019 / 13:22, *.t-mobile.pl

Genoa o której na tt pisano tydzień temu, wiecznie spoznieni

odpowiedz
Znawca - 06.01.2019 / 13:13, *.ip-point.pl

Idź pacholku I Tak znowu wrócisz i to calkiem niedlugo

odpowiedz
Prawda - 06.01.2019 / 13:09, *.vectranet.pl

Kurła 4 mln? Przecież to jak za darmo ..

odpowiedz
Jack - 06.01.2019 / 22:36, *.play-internet.pl

@Prawda: to wyloz tyle i zasponsoruj jakiś transfer:)

odpowiedz
Darek - 06.01.2019 / 13:07, *.t-ipconnect.de

Wiem ze dziura budżetowa ale jak zaczniemy wyprzedaz podstawowych zawodnikow to sie oslabimy.Nie mamy zadnej pewnosci ze nowi pilkarze od razu wejda do pierwszego skladu i dadza druzynie jakosc.Po drugie ciagle roszady w skladzie nie daja zgrania.Co chwile przychodzi tu po 5-10 piłkarzy i tyle samo odchodzi.Jak ma byc stabilnosc w druzynie i wyniki?

odpowiedz
Heheszki - 06.01.2019 / 12:50, *.play-internet.pl

Ile % ma zagwarantowane poprzedni klub Nagya?

odpowiedz
oLaf - 06.01.2019 / 12:26, *.vectranet.pl

za 4 mln Euro to... oddawać natychmiast!!!

Dlaczego?? bo jest chimeryczny, gra ''w kratkę'', jak nie widzi kasy (możliwości transferu) to leni się, gra piach itp.

Chwilowo gra b. dobrze ale to ww. - widzi kasę to biega, jak nie odejdzie to znowu będzie dreptał w miejscu...

odpowiedz
Andrew - 06.01.2019 / 13:46, *.chello.pl

@oLaf:

To tak jak Kucharczyk. Caly mecz stoi w miejscu a nikt nie chce za niego zaplacic nawet 300 tysiecy

odpowiedz
Martinez - 06.01.2019 / 12:21, *.105.93

4 miliony za Nagy'a a Szymański za 8 czy 10? Ktoś tu chyba zgłupiał. Dominik jest wart więcej. Za 5 to można go oddać z klauzulą 25% za kolejny transfer...

odpowiedz
Jimmy L - 07.01.2019 / 10:50, *.t-ipconnect.de

@Martinez: Mozesz podac jakis przyklad zeby ktos sprzedawal 25% za kolejny transfer?

odpowiedz
Paweł - 06.01.2019 / 12:05, *.mm.pl

Wyprdl od chłopaka.

odpowiedz
Rambo - 06.01.2019 / 12:04, *.centertel.pl

Nagy w ostatniej rundzie to był jeden z naszych najlepszych piłkarzy. Jak go sprzedamy plus np. Remy'ego to się bardzo osłabimy.

odpowiedz
BIE(L)ANY - 06.01.2019 / 23:59, *.plus.pl

@Rambo:
Na tą ligę wystarczy to co zostanie.
Chyba, że zamierzają w tym roku pograć coś w europejskich pucharach.

odpowiedz