REKLAMA

Konkurs Wygraj KOPA - rusza nowa edycja!

Redakcja

Ruszamy z kolejną edycją konkursu "Wygraj KOPA"! Od teraz przed każdym spotkaniem Legii zadajemy Wam pytania, takie jak: ile razy piłka trafi w słupek lub poprzeczkę? ile będzie karnych? kto pierwszy wykona rzut rożny? Nagrodą dla najlepszego gracza będzie oryginalna koszulka Legii Warszawa. Ponadto w każdej rundzie rozdajemy bilety na mecze Legii! Nie czekaj i już teraz odpowiedz na pytania dotyczące meczu z Wisłą!

Prosimy wszystkich o zapoznanie się z REGULAMINEM KONKURSU.

WYGRAJ KOPA - Wejdź do gry!


Nagrody główne:
1. miejsce - oryginalna koszulka Legii Warszawa z sezonu 2018/2019
2. miejsce - t-shirt Legii Warszawa, szalik
3. miejsce - t-shirt Legii Warszawa

Nagrody rundowe:
1. miejsce: 2 bilety na ligowy mecz Legii

Już teraz odpowiadajcie na pytania dotyczące meczu z Wisłą Płock.


WYGRAJ KOPA - Wejdź do gry!


fot. Legia Warszawa


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
henio - 05.02.2019 / 05:14, *.chello.pl

A kto wie jak wygląda transmisja na TVP, cos sie w tym kierunku ruszyło bo nigdzie info nie mogę znaleźć?

odpowiedz
Rado1916 - 05.02.2019 / 21:55, *.47.220

@henio:
Pokażą jeden mecz w każdej kolejce, ale chyba dopiero od nowego sezonu

odpowiedz
Rafał N. - 05.02.2019 / 02:01, *.t-mobile.pl

Proponuję wprowadzić kategorię pt. "Ilu jeszcze Portugalczyków dołączy do Legii przed końcem lutego?" :-D

odpowiedz
D - 05.02.2019 / 13:48, *.plus.pl

@Rafał N.: Kolego jeśli ci Portugalczycy o których mówisz w dużej mierze będą dobrze grali ciekaw jestem czy nadal będziesz ich liczył:-)

odpowiedz
Carlos - 04.02.2019 / 22:03, *.chello.pl

Myślę że jakby zawodnicy zrzucili się po 5zł.lub sami ufundowali drobną nagrodę to zbytnio by nie zbiednieli haha

odpowiedz
Pawel - 04.02.2019 / 20:52, *.play-internet.pl

Ja ponawiam swoj postulat zeby np.dolaczyc do konkursu pytanie o strzelcow goli poszczegolnych bramek :)

odpowiedz
D - 04.02.2019 / 19:31, *.chello.pl

Redakcjo a może byście dali nagrodę za 2gie i 3cie miejsce rundowe?
Pozdrawiam

Myślę że wielu kibiców byłoby za tym pomysłem

odpowiedz
Redakcja (Legionisci.com) - 04.02.2019 / 21:32, *.legionisci.com

@D: jak znajdziemy jakiegoś bogatego sponsora, to będą nagrody... ;)

odpowiedz
D - 04.02.2019 / 21:36, *.chello.pl

@Redakcja (Legionisci.com): Może jakieś Berlinki albo Krakus...:-)

odpowiedz
Rysiu - 09.02.2019 / 08:01, *.chello.pl

@Redakcja (Legionisci.com): Droga redakcjo podliczajcie szybciej te punkty.

odpowiedz