REKLAMA

Akcja #ZawszeZWami - transparenty legijnych FC przed meczem z Pogonią

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Legijne fan kluby mocno mobilizują się przed sobotnim meczem Legii z Pogonią Szczecin, który będzie ostatnim spotkaniem naszej drużyny w sezonie zasadniczym. W ramach akcji "Zawsze z Wami", w kilkunastu miastach w całej Polsce, zawisły charakterystyczne transparenty z Żyletą, które wcześniej na ostatnie spotkanie przy Ł3, przygotowały warszawskie dzielnice. Przypominamy, że przez pierwsze 48 godzin, ceny biletów są tańsze o 30 procent, a przed meczem Nieznani Sprawcy zapowiedzieli okazały przemarsz na stadion. Miejsce i godzina zbiórki zostaną podane w najbliższych dniach.

Przy zakupie biletów, prowadzona będzie rywalizacja legijnych fan klubów - kibice oznaczają województwa (woj. mazowieckie podzielone dodatkowo na powiaty), z któreego pochodzą, a dla najlepszych zapewnione będą nagrody. Zwycięskie województwo otrzyma o połowę tańsze bilety na kolejny mecz przy Łazienkowskiej, zaś zwycięski powiat - pakiet na dwa peirwsze mecze rundy mistrzowskiej przeceniony o 30 procent. Zachęcamy do kupowania biletów na mecz.








REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
Rafał - 11.04.2019 / 16:26, *.play-internet.pl

@As: Ka(L)isz jesteśmy wszędzie!Wlkp on tour dozo w sobotę anty Lech zdech

odpowiedz
umberto - 11.04.2019 / 09:50, *.interkam.pl

@As:spotkasz ich na meczach więc jeżdzij ,a napewno poznasz.

odpowiedz
Legia Szczecinek - 10.04.2019 / 12:22, *.vectranet.pl

@As: Na forum.legionisci.com znajdziesz kontakt z chłopakami z Wielkopolski jak i z całej Polski. W każdym województwie mamy swój Fc

odpowiedz
Ttt - 10.04.2019 / 10:18, *.176.122

W Otwocku to najlepiej wygląda (zwłaszcza filary pod wiaduktem):)

odpowiedz
As - 09.04.2019 / 21:02, *.plus.pl

@Legia : mozna jakis kontakt z fc wielkopolka ? Nas jest paru chłopaków z poludniowej jej części

odpowiedz
Och (L) ota - 09.04.2019 / 16:53, *.chello.pl

@LEGIA Mistrz : Legia ma wszedzie kibicow,i wszedzie o tym dobrze wiedza

odpowiedz
Legia - 09.04.2019 / 15:31, *.vectranet.pl

@LEGIA Mistrz : Mamy FC Wielkopolscy Legioniści

odpowiedz
SłAWEK(L) - 09.04.2019 / 13:29, *.tpnet.pl

@Szakal: na samej górze jest zdjęcie Mińska

odpowiedz
Mamut - 09.04.2019 / 10:33, *.t-mobile.pl

@mmz: domyślam się że chodzi o Mińsk Mazowiecki

odpowiedz
stamber - 09.04.2019 / 09:30, *.virtela.net

a gdzie Elbląg ? :)
nie spać :)

odpowiedz
Znawca - 09.04.2019 / 02:38, *.centertel.pl

@LEGIA Mistrz : ty byś to wieszał żeby komuś zrobić gula?
Fałszywy typ z ciebie musi być

odpowiedz
oLaf - 08.04.2019 / 23:31, *.vectranet.pl

dobra, przyznaję- zaskoczyliście mnie! : )

super akcja!

odpowiedz
mmz - 08.04.2019 / 20:16, *.orange.pl

mmz?

odpowiedz
Szakal - 08.04.2019 / 19:34, *.orange.pl

A gdzie mmz????

odpowiedz
Peter - 08.04.2019 / 17:24, *.vectranet.pl

@M: Starachowice pozdrawiają Starachowice ;-) U nas też przydałby się taki transparent ale by się Żydki zdziwiły :-D

odpowiedz
LEGIA Mistrz - 08.04.2019 / 13:56, *.centertel.pl

Szkoda że nie mamy FC w Poznaniu, ale pyrki dostały by gula

odpowiedz
M - 08.04.2019 / 13:21, *.centertel.pl

Starachowice pozdrawiają !

odpowiedz
Wl - 08.04.2019 / 12:41, *.vectranet.pl

Legionowo jak zawsze zaspalo

odpowiedz
Kibic L - 08.04.2019 / 11:10, *.centertel.pl

Czy jest jakaś szansa, że komisja Ligi cofnie nam zakaz na pierwszy mecz wyjazdowy w rundzie finałowej?

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 08.04.2019 / 11:02, *.centertel.pl

Elegancko!

odpowiedz