Budowa LTC, stan na 21.04.2019 - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Budowa LTC: Niwelacja terenu

Woytek, źródło: Legionisci.com

Zgodnie z zapowiedziami, regularnie prezentujemy Wam postęp budowy Legia Training Center w gminie Grodzisk Mazowiecki. W ostatnich dniach wykonawcy pracowali nad równaniem terenu, na którym zbudowane zostaną boiska. Pojawiło się także ogrodzenie od strony przyległego lasu.

Poniżej możecie obejrzeć materiał filmowy wykonany z powietrza i zdjęcia porównujące postęp prac.14.04.2019

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

21.04.2019

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
antyurzędas - 23.04.2019 / 13:45, *.play-internet.pl

Niesamowite jest to, że w Polsce żeby wybudować prostą formę architektoniczno - budowlaną jaką jest zwykłe boisko (boiska) i mały budynek zaplecza potrzeba kilka lat na organizację i budowę, kilkanaście milionów dzięgów i masę obietnic. Robi się z tego tak wielką i trudną do wybudowania rzecz jakby to było metro albo autostrada z wiaduktami. Oczywiście w Niemczech za te pieniądze wybudowali by pewnie najlepszej jakości stadion na 30K, u nas starcza ten hajs tylko na kilka płyt boiska. WTF? Je* urzędasów i zgredów.

odpowiedz
L.W.1916 - 22.04.2019 / 14:20, *.chello.pl

Na to czekamy, na reszcie Budować Legio budować

odpowiedz
F i l u 3 k o l o r y - 21.04.2019 / 20:54, *.media.pl

Zarąbiście! :D

odpowiedz
Radek - 21.04.2019 / 19:24, *.domynet.pl

Są "koparki" jest dobrze

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.