Żuraw na budowie - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

FOTO + VIDEO

Budowa LTC: Stanął żuraw

Woytek, źródło: Legionisci.com

Na budowie ośrodka treningowego Legii stanął żuraw. Coraz więcej materiałów budowlanych i sprzętu pojawia w miejscu, w którym powstanie główny budynek. Postęp prac możecie obejrzeć na poniższym materiale filmowym i na zdjęciach.



fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

Postęp prac


Tydzień po tygodniu.

14.04.2019
fot. Woytek / Legionisci.com

21.04.2019
fot. Woytek / Legionisci.com

26.04.2019
fot. Woytek / Legionisci.com

03.05.2019
fot. Woytek / Legionisci.com

11.05.2019
fot. Woytek / Legionisci.com

18.05.2019
fot. Woytek / Legionisci.com

25.05.2019
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
FOREVER LEGIA - 27.05.2019 / 19:51, *.play-internet.pl

Nie sądzę,żeby to była"wylęgarnia talentów", raczej drogie hobby dzieciaków i ich rodziców.No ale może przypadkiem jakiś diamencik do podszlifowania się trafi-kto wie?.

odpowiedz
aaa - 27.05.2019 / 11:31, *.orange.pl

kto dokładnie to finansuje ? L jest tylko częściowym chyba inwestorem ?

odpowiedz
oLaf - 27.05.2019 / 12:25, *.vectranet.pl

@aaa: ha, dobre, to kluczowe pytanie!!! (którego nikt nie zadaje : (

W skrócie: jest jakiś wkład własny z 20% (pewnie tylko grunty orne kupione za pół darmo, teraz wycienione jak pod budownictwo domów jednorodzinych (czyli 30 razy drożej) a następnie 80% kredyt na ok 60 mln zł i ....

... tu się zaczynają schody bo Legia (czyli Miodek sam sobie podpisał) musi przez 15 czy 20 lat to wynajmować i koszty będą 120 mln zł - kredyt 60 - odsetki 30 czyli - lekko liczac Miodek zarobi 30 mln zł a za 20 lat postawi tam domki i zgadnie kolejne 20 mln górką...

Tak się robi biznes w PL!

Zobaczycie - za 20 lat wszyscy przyznacie mi rację.

Należy jedynie modlić się żeby z 5-ciu wychowanków tam byłó i jak sprzedamy ich po 2 mln Euro to jakoś wyjdziemy na prostą... może.

odpowiedz
Juri - 27.05.2019 / 11:03, *.inetia.pl

U mnie też ptak stanął jak Wieniawe w Sopocie ujrzałem.

odpowiedz
LWGZ - 27.05.2019 / 09:03, *.tpnet.pl

Stanal po to by pracowac !!!!

odpowiedz
Pacho - 27.05.2019 / 07:00, *.2.94

Stanął...a powinien pracować...

odpowiedz
Arek - 27.05.2019 / 00:15, *.tpnet.pl

Żarty żartami, ale fajnie, że coś się dzieje w tym ośrodku i to z tygodnia na tydzień.

odpowiedz
Arek - 27.05.2019 / 00:11, *.tpnet.pl

Kurde, przez chwilkę się zacząłem zastanawiać, po co tu jakieś wzmianki o łachu i co mnie jakiś Żuraw obchodzi:)

odpowiedz
oLaf - 27.05.2019 / 12:16, *.vectranet.pl

@Arek: he, he, widzę że "z braku laku..." musimy się emocjonować żurawiem ; )))

Te boiska to fajnie ale ja jestem daleki od hurraoptymizmu - podobnie super miało być po LM gdzie dostaliśmy 120 mln zł - mieliśmy zdominować ligę na lata (wg. dziennikarzyn) a to był ... łabędzi śpiew (żeby zostać w temacie ptaków ; )))

odpowiedz
Darek - 26.05.2019 / 18:46, *.t-ipconnect.de

Jeszcze bedziemy dumni z tego osrodka.Nie jutro ale za 5-8 lat to juz mysle ze bedziemy mieli co roku jakiegos mlodego pilkarza ktory bedzie w stanie wskoczyc do pierwszego skladu Legii.
Nie ma co narzekac na pana Mioduskiego.Kiedys go w Legii nie bedzie a ten osrodek to bedzie jego ogromna cegielka dolozona do tego by nasz klub byl jeszcze lepszy.
Kiedys narzekalismy (ja tez) na ajtijaj.Już ich nie ma a piekny stadion nam pozostal.

odpowiedz
Kuba - 26.05.2019 / 19:45, *.t-mobile.pl

@Darek : Szkoda, że pod tym stadionem nie możemy wybudować boisk treningowych, tylko wiecznie puste pole i krzaki.

odpowiedz
Cezary1916 - 26.05.2019 / 19:47, *.com.pl

@Darek : stadion to wybudowało miasto a nie iti

odpowiedz
Maciek - 26.05.2019 / 23:33, *.centertel.pl

@Darek : niestety to bedzie super akademia aledla wybranych czyli największych talentow w niej nie bedzie bo nie będzieich stac na treningi w niej

odpowiedz
Darek - 26.05.2019 / 23:40, *.t-ipconnect.de

@Cezary1916: Wiem ze miasto wybudowalo stadion.Ale ajtijaj wiedzialo tez o tym ze Legia zeby byc lepszym zespolem potrzebuje nowego stadionu.Sami wylozyli kilka milionow zlotych na projekt stadionu.Tak samo pan Mioduski wie ze zeby Legia weszla na wyzszy poziom potrzebna jest akademia.

odpowiedz
Mlbets - 27.05.2019 / 11:08, *.centertel.pl

@Maciek:

Czyli największe talenty pochodzą z biedoty?
Swoją drogą jak mało trzeba zarabiac żeby nie było stać na zapłacenie za trening dzieciaka kilku stowek...

odpowiedz
zduneq - 27.05.2019 / 11:52, *.inetia.pl

@Darek :

Ani nie 5 ani nie 8 lat, co najmniej 10 lat od momentu rozpoczęcia działalności akademii musi upłynąć aby pojawiły się pierwsze wyniki, które z pewnością na początku nie będą zbyt spektakularne.

odpowiedz
Adek - 30.05.2019 / 15:58, *.tpnet.pl

@Mlbets:
Obecna pensja minimalna to 2250 brutto, na rękę pewnie 1800. W dwie osoby to daje Ci 3600, oplac mieszkanie, rachunki, jedzenie, odłóż na czarną godzinę ... i wydaj parę stówek na treningi...

odpowiedz
Cezary1916 - 26.05.2019 / 18:27, *.com.pl

dajcie tego żurawia w barwach naszego klubu będzie się lepiej prezentował

odpowiedz
tomiacab - 27.05.2019 / 09:12, *.236.151

@Cezary1916: Legia nie pracuję. Nirch zapier...la niewolnik z lechii ;)

odpowiedz
tomiacab - 26.05.2019 / 16:18, *.virginm.net

miał pracować ale stanął

odpowiedz
będziedobrze - 26.05.2019 / 15:40, *.t-mobile.pl

Poproszę o film z wszystkich zdjęć po zakończeniu budowy : - )

odpowiedz