fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

III liga: Polonia Warszawa 3-1 Legia II Warszawa

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W zaległym spotkaniu 19. kolejki III ligi rezerwy Legii przegrały przy Konwiktorskiej z Polonią 1-3. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 39. minucie po bramce Cezarego Sauczka. W 68. minucie wyrównał Łukasz Zjawiński, który głową skierował piłkę do bramki po dośrodkowaniu Pruchnika. W ostatnim kwadransie poloniści strzelili dwie bramki. Najpierw ponownie do naszej bramki trafił Sauczek, a następnie Krystian Pieczara. Po 29 spotkaniach Legia II zajmuje 7. miejsce w tabeli grupy I trzeciej ligi. W najbliższą niedzielę nasz zespół rozegra wyjazdowe spotkanie z Lechią Tomaszów Mazowiecki.

III liga: Polonia Warszawa 3-1 (1-0) Legia II Warszawa
1-0 - 39' Cezary Sauczek
1-1 - 68' Łukasz Zjawiński (as. Radosław Pruchnik)
2-1 - 76' Cezary Sauczek
3-1 - 79' Krystian Pieczara

Legia II: Kacper Tobiasz - Mateusz Leleno, Mateusz Bondarenko, Bartosz Brodziński, Konrad Matuszewski - Piotr Cichocki (63' Amos Shapiro-Thompson), Radosław Pruchnik (Kpt), Aleksander Waniek, Michał Bajdur (81' Grzegorz Aftyka), Radosław Cielemęcki (46' Oskar Wojtysiak) - Łukasz Zjawiński
Rezerwa: Jakub Ojrzyński, Bartosz Gęsior, Bartłomiej Ciepiela, Łukasz Łakomy
Trener: Piotr Kobierecki, II trener: Kacper Marzec

Tabela, wyniki i terminarz III ligi

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (29)

+dodaj komentarz
maka - 31.05.2019 / 09:04, *.centertel.pl

Obecne rezerwy z musu niebawem stana się jedynką.... o dżizassss.... a juniorzy przejda do rezerw i za rok mamy 1 lige i 4 ligę ..... oby tak dalej to zobaczymy puchary jak świnia niebo

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 30.05.2019 / 12:43, *.play-internet.pl

Oj tam,oj tam.Nawet najlepszym zdarzają się porażki.Teraz piłkarze muszą wyciągnąć wnioski z tej bolesnej lekcji.

odpowiedz
Jasio - 30.05.2019 / 19:21, *.telkab.pl

@FOREVER LEGIA: Jakie wnioski? Co ty bredzisz?

odpowiedz
Ding - 30.05.2019 / 12:39, *.play-internet.pl

Polonia na zielono?!

odpowiedz
Jerry - 30.05.2019 / 10:59, *.netfala.pl

Czemu załączone do powyższego artykułu zdjęcie pochodzi z meczu z Błonianką? Czyżby nikt z redakcji nie wybrał się na mecz?

odpowiedz
Kamil - 30.05.2019 / 09:03, *.176.138

Jaki trener taka druzyna...

odpowiedz
FWK - 30.05.2019 / 00:19, *.play-internet.pl

Chyba we łbie już urlopy?!

odpowiedz
Kibic - 29.05.2019 / 22:12, *.vectranet.pl

Co mnie obchodzi że to rezerwy, co z tego że to tylko III liga? Derby Warszawy to derby Warszawy. Kolejny wstyd w tym sezonie i tyle.

odpowiedz
Nie ma Polonii - 30.05.2019 / 06:24, *.t-mobile.pl

@Kibic: derby to by były, gdyby z rezerwami Amiki grali. Opamiętajcie się.

odpowiedz
Jerry - 30.05.2019 / 10:52, *.netfala.pl

@Nie ma Polonii: Derby to mecz drużyn z jednego miasta!! Ale co tu się dziwić takim Twoim wypowiedziom skoro w telewizji słyszysz ciągle od niedouczonych dziennikarzyn: derby Polski,derby Katalonii, derby Europy, no ku..a może jeszcze derby wszechświata i galaktyki. Przypominam definicję jeszcze raz - derby to mecz drużyn z jednego miasta!!

odpowiedz
Nie ma Polonii - 30.05.2019 / 14:53, *.t-mobile.pl

@Jerry: masz rację co do jednego: Grodzisk Wielkopolski to nie Warszawa i o to mi chodziło. Co do reszty - w TV oglądam jedynie wyjazdy Legii, na których mnie nie ma, nie słucham ekspertów typu Węgrzyn czy Mielcarski.
Dobra rada: nie mierz innych swoją miarą.

odpowiedz
Silver - 30.05.2019 / 16:25, *.chello.pl

@Nie ma Polonii: grodzisk Wielkopolski to grał w ekstraklasie teraz to się nazywa KKS Polonia Warszawa jakbyś nie wiedział i tyle w temacie

odpowiedz
Pat - 29.05.2019 / 21:39, *.centertel.pl

W Polonii nie ma grosza. Piłkarze grają za darmo od roku. A dziś robili co chcieli.

odpowiedz
Kedar1985 - 30.05.2019 / 08:53, *.orange.pl

@Pat:
Podobno przed meczem z Naszymi rezerwami na konwiktorskiej uregulowali długi. To by tłumaczyło nagły zapał do gry...

odpowiedz
175 - 29.05.2019 / 21:33, *.centertel.pl

Ładny wynik.

odpowiedz
Aaa - 29.05.2019 / 21:25, *.t-mobile.pl

Wstyd!

odpowiedz
Vito de Vito - 29.05.2019 / 21:19, *.vectranet.pl

Szkoda, cholerna szkoda

odpowiedz
Mioduski won! - 29.05.2019 / 21:16, *.centertel.pl

Kolejne podsumowanie rządów kudłatego i kolejna kompromitacja.

odpowiedz
MIODUSKI KONFABULANT - 30.05.2019 / 09:35, *.telefonica.de

@Mioduski won!: DOKLADNIE KOLEJNA KOMPROMITACJA MIODUSKIEGO I JEGO RZĄDÓW , ile czasu będziemy jeszcze bezczynnie patrzeć jak ten nieudacznik niszczy NASZA LEGIE . OBUDZCIE SIE LUDZIE

odpowiedz
Twardy Legiunia - 29.05.2019 / 21:11, *.chello.pl

Miodulski wstyd, nawet te czarne leszcze nas leja w 3 lidze, weź Pan idź w pizdu z Legii i tyle!!!

odpowiedz
Gepetto - 29.05.2019 / 21:10, *.chello.pl

Ja pierdziu nawet po sezonie upokorzenie. Trzeba było dać Kuchemu, Hamalainowi i innym zagrać w tym meczu...

odpowiedz
oLaf - 29.05.2019 / 23:46, *.vectranet.pl

@Gepetto: popieram! te wszystkie Pasquaty, Agry i inne wynalazki powinny tam zagrać, bo to jednak obciach przegrywać z bankrutami...

odpowiedz
L - 30.05.2019 / 01:04, *.tpnet.pl

@Gepetto: Kuchy i reszta już dawno na wakcjach

odpowiedz
Gepetto - 30.05.2019 / 17:28, *.play-internet.pl

@L: niby tak ale kontrakty mieli do 30 czerwca. W ramach pożegnania i pokazania, że się zarząd mylił mogli zagrać. Z drugiej strony też trzeba mieć na to pokazanie ambicję

odpowiedz
Tylko (L)egia - 29.05.2019 / 21:08, *.co.nz

Dla jednych to spotkanie życia, dla innych trening rezerw..

odpowiedz
dejne3 - 29.05.2019 / 23:37, *.plus.pl

@Tylko (L)egia: 100% prawdy ,daćwiczenia Kuchemu Hamie zagrać w tym spotkaniu

odpowiedz
Warszawa o zmroku - 29.05.2019 / 23:42, *.centertel.pl

@Tylko (L)egia:
Tak, tak. Oczywiście :)

odpowiedz
Olo - 30.05.2019 / 00:06, *.chello.pl

@Tylko (L)egia: Denne tłumaczenie. To derby, w III lidze, ale zawsze. Tutaj nie ma taryfy ulgowej.

odpowiedz
olek - 30.05.2019 / 10:35, *.200.58

@Olo: a byles na meczu dopingowac ich ? Nie - to nie placz. Ci zawodnicy rezerw maja tyle z Legia wspolnego co ja z mercedesami ...dla nich to kolejny mecz i tyle. Zle nie grali ale bez zaciecia i ambicji. Moze 1 albo 2 reszta jest w Legii nie dla klubu tylko dla prestizu...

odpowiedz