Stan prac na 15 czerwca 2019 - fot. Woytek / Legionisci.com

Budowa LTC: Rośnie konstrukcja budynku głównego

Woytek, źródło: Legionisci.com

Zapraszamy na kolejny raport filmowo zdjęciowy z placu budowy ośrodka treningowego Legii w gminie Grodzisk Mazowiecki. Na budowie pracują dwa żurawie, a główny budynek powoli zaczyna piąć się w górę.



fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

Postęp prac


Tydzień po tygodniu.

14.04.2019
fot. Woytek / Legionisci.com

21.04.2019
fot. Woytek / Legionisci.com

26.04.2019
fot. Woytek / Legionisci.com

03.05.2019
fot. Woytek / Legionisci.com

11.05.2019
fot. Woytek / Legionisci.com

18.05.2019
fot. Woytek / Legionisci.com

25.05.2019
fot. Woytek / Legionisci.com

01.06.2019
fot. Woytek / Legionisci.com

15.06.2019
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
znajca - 17.06.2019 / 11:23, *.unitelmedia.pl

Ciekawe, jak okłada się współpraca na linii... pracownicy budowy - komary. Okolica jest znana z raju dla entomologów ;)

odpowiedz
RS - 17.06.2019 / 09:56, *.e-cho.pl

Mega będzie fabryka talentów.

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 17.06.2019 / 09:08, *.vectranet.pl

zdjecie 3 od gory zostawili jedna dla fanow koparek

odpowiedz
LWGZ - 17.06.2019 / 08:45, *.tpnet.pl

Widac postepy prac i to sie chwali ! LEGIA !!!

odpowiedz
Remington - 17.06.2019 / 01:54, *.t-mobile.pl

Tak szczerze to jest jedyny pozytyw w naszym klubie... bo jak myśle o naszej sytuacji kadrowej, Lidze Europy itd. to mi "delikatnie mówiąc" poprostu słabo...

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 16.06.2019 / 23:09, *.vectranet.pl

Nie uwierze, dopoki nie zobacze koparek.

odpowiedz
7775 - 16.06.2019 / 18:10, *.centertel.pl

Mioduski zapewne tylko czeka aż to nabierze kształtów i klub pójdzie na sprzedaż. Kto wie, być może nowy inwestor jest już w drodze? Jakoś dziwnie od fatalnego zakończenia sezonu obecny właściciel nabrał wody w usta a na pierwszy plan wypchnął Vukovicia i Kucharskiego. Co więcej obecna przerwa między sezonami jest bardzo jałowa - wszystko jakby od niechcenia, bez planu. Odnoszę wrażenie, że Mioduski machnął już ręką na ten klub bo w zanadrzu ma już dogadaną sprzedaż 100% udziałów.

odpowiedz
geds - 16.06.2019 / 23:29, *.chello.pl

@7775:
nie wstydzisz się tak pierd... nic nie wiedząc??? a że anonimowo to nieobciach? Ty będziesz wiedział że robisz z siebie bezmyślnego dziamka!

odpowiedz
Lesny Dziadek - 16.06.2019 / 12:34, *.play-internet.pl

Maja rozmach....

odpowiedz
Tagi - 16.06.2019 / 10:34, *.vectranet.pl

@Macenty: .... ciekawe czy woda będzie z jeziorka czy zbudują wodociąg. Hahhahaaaa :)

odpowiedz
będziedobrze - 17.06.2019 / 01:07, *.centertel.pl

@Tagi: Będą łapać deszczówkę hahahaha

odpowiedz
Macenty - 16.06.2019 / 10:23, *.ip-point.pl

ciekawe czy będą siać trawę na boiskach czy układać z rolki?

odpowiedz
oLaf - 16.06.2019 / 12:11, *.vectranet.pl

@Macenty: faktycznie - tak długo trwa budowa że można by posiać trawę i by zdążyła wyrosnąć - niskie koszta, ale jak znam życie to "lepiej" jest poczekać rok a potem wywalić 300 000zł i mieć murawę w tydzień....

Dobrze, że fundamenty rosną to może za kilka lat ktoś dobry z tego wyjdzie... jedyne pocieszenie po beznadziejnym sezonie....

odpowiedz