REKLAMA

Terminy meczów 2. rundy el. LE z KuPS

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Znane są już dokładne terminy meczów 2. rundy eliminacyjnej Ligi Europy z zespołem Kuopion Palloseura. Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane 25 lipca o godzinie 21:00 przy Łazienkowskiej, natomiast rewanż tydzień później o godzinie 18:00 czasu polskiego w Kuopio (19:00 czasu lokalnego).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (23)

+dodaj komentarz
nieznany - 21.07.2019 / 11:31, *.vectranet.pl

Uwaga!!! sztuczna murawa na stadionie KuPS!!!

odpowiedz
DO Redakcji - 20.07.2019 / 11:42, *.chello.pl

od kiedy bilety na mecz czwartkowy ?

odpowiedz
Dets - 21.07.2019 / 17:37, *.kavarnasat.net

@DO Redakcji : tak, kiedy będą dostępne informacje o biletach?

odpowiedz
LGZ - 20.07.2019 / 08:37, *.tpnet.pl

Przelewki nie przelewki ale rywal bardziej wymagajacy wiec badzmy dobrej mysli a na wlasnym stadionie powinnismy osiagnac taki wynik by ze spokojem jechac na rewanz !!!

odpowiedz
et - 19.07.2019 / 15:31, *.play-internet.pl

To już nie przelewki. Oni też noszą elektroniczne biustonosze;)

odpowiedz
Litoslaw - 19.07.2019 / 14:47, *.t-mobile.pl

Aż się boję bo Finowie wycenieni są tak samo jak Dudelange więc to chyba koniec przygody Legii z pucharami.

odpowiedz
Cincin - 19.07.2019 / 12:56, *.plus.pl

Bez przesady, do września zostanie tylko Legia

odpowiedz
Ziom - 19.07.2019 / 14:30, *.pktele.pl

@Cincin: Ziom co Ty ćpiesz ? Z finami odpadacie w pierwszych dniach sierpnia.

odpowiedz
Bródno - 19.07.2019 / 15:51, *.chello.pl

@Ziom: ćpiesz ?? Po jakiemu to??

odpowiedz
Groch - 19.07.2019 / 15:57, *.inetia.pl

@Bródno : po polsku , tylko że slang, widocznie stary już jesteś jak nie ogarniasz tematu

odpowiedz
Arek - 20.07.2019 / 00:17, *.tpnet.pl

@Ziom: chyba sam ćpiesz.

odpowiedz
Robert - 19.07.2019 / 12:49, *.t-mobile.pl

Jestem z Częstochowy i w domu byłem po 2 w nocy... Jak z Warszawy jesteście to proszę chociaż nie marudzić.

odpowiedz
piter - 19.07.2019 / 12:08, *.230.191

Będzie KuPSKo...

odpowiedz
Cała Legia do Finlandii !!! - 19.07.2019 / 11:54, *.pktele.pl

Na ostatni wyjazd w europejskich pucharach w tym sezonie.

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 19.07.2019 / 11:50, *.play-internet.pl

A może o 22 grajmy, co za idiotyzm, po wczorajszym meczu wróciłem do domu po 12. A u mnie autobusy już nie jeżdżą o tej porze. Więc metro a potem rower miejski :)

odpowiedz
x - 19.07.2019 / 12:09, *.plus.pl

@PiotrŻo(L)iborz: to przyjdź godzinę wcześniej i godzinę wcześniej wyjdź.

odpowiedz
Koniec świata - 19.07.2019 / 12:22, *.centertel.pl

@PiotrŻo(L)iborz:
To dobrze że dogrywki nie było i karnych, bo dopiero do domu nad ranem byś dotarł

odpowiedz
mc - 19.07.2019 / 12:58, *.play-internet.pl

@x: hahaha! You made day

odpowiedz
zenek - 19.07.2019 / 13:37, *.centertel.pl

@PiotrŻo(L)iborz: kurcze jak ty masz takie problemy mieszkając pół godziny drogi metrem od stadionu,to dla tych co dojezdzaja z daleka na Legie powinno sie ordery dawać.

odpowiedz
ginpasterz - 19.07.2019 / 14:05, *.204.214

@PiotrŻo(L)iborz: my wczoraj z synem i ojcem byliśmy o 1:15 w domach. Tata nawet później. Mamy 195 km. Dziś jestem nieprzytomny i poza wynikiem nie widziałem za wielu pozytywów. ale to dalej mój klub i w niedzielę znów przyjeżdżamy.

odpowiedz
Bródno - 19.07.2019 / 15:55, *.chello.pl

@PiotrŻo(L)iborz: ręce opadają jak czytam wypociny takich "kibiców"

odpowiedz
Normalny - 19.07.2019 / 17:10, *.play-internet.pl

@zenek: pewnie, że powinno, ale z uwagi na poziom jaki muszą oglądać. Poza tym nie dla wszystkich Legia to całe życie!

odpowiedz
162Sialala - 19.07.2019 / 23:10, *.tpnet.pl

@PiotrŻo(L)iborz: Proste, ustawione jest pod TVp żeby najpierw poleciała Lechia a potem my

odpowiedz