Budowa LTC, stan na 04.08.2019 - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Budowa LTC: Maszty oświetleniowe

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W ostatnim tygodniu na terenie budowy ośrodka treningowego Legii zainstalowane zostały maszty oświetleniowe czterech boisk. Z dnia na dzień rośnie także bryła budynku głównego. Prace przebiegają z harmonogramem, a to oznacza, że oddanie ośrodka do użytku powinno nastąpić w połowie przyszłego roku.

Poniżej możecie obejrzeć film i najnowsze zdjęcia z budowy.fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Postęp prac


Tydzień po tygodniu.fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
oLaf - 07.08.2019 / 13:13, *.vectranet.pl

skubani, nie odwalają pańszczyzny! ; )

żeby tak szybko zbudowali boiska obok sekcji strzeleckiej.... pastwisko jest od 4 lat a taka fajna tam była imprezownia/parking : )))

odpowiedz
LGZ - 06.08.2019 / 20:26, *.tpnet.pl

Dobra robota i widac postep !!!

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 06.08.2019 / 13:07, *.vectranet.pl

Pieknie!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.