fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com

Rugby

Rugby Białystok 70-0 Legia Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu 2. kolejki I ligi rugby Legia Warszawa wysoko przegrała na wyjeździe z Rugby Białystok 0-70 Do przerwy gospodarze prowadzili 37-0. Kolejne spotkanie "Wojskowi" rozegrają za dwa tygodnie w Warszawie ze Spartą Jarocin.

Rugby: Rugby Białystok 70-0 (37-0) Legia Warszawa

Punkty Białystok: Sebastian Śliwkowski 11 (4pd, K), Kostia Hurylov 10 (2P), Wojciech Twarowski 10 (2P), Mateusz Perzyna 10 (2P), Michał Praczuk 5 (P), Adrian Awdziej 5 (P), Paweł Zalewski 5 (P), Maxim Kudzin 5 (P).

P - przyłożenie (5 pkt.)
pd - podwyższenie (2 pkt.)
K - karny (3. pkt)


Centrum informacji o rugby Legii -> legionisci.com/rugby


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
F - 17.09.2019 / 16:04, *.play-internet.pl

Dlaczego jest tak jak jest? Nie jestem z Wawy, ale kumple mi mówią że większość dobrych nie gra w Legii. Dlaczego jest taka atmosfera i czy poważnie nie da się w największym mieście w Polsce sklecić drużyny która nie będzie dostawała takie baty?

odpowiedz
EX - 17.09.2019 / 08:30, *.143.212

W klubie jest fatalna atmosfera, większość zawodników którzy chcą coś osiągnąć poszła do skry a jak ktoś chce po prostu trenowac i weekendowo grać woli iśc do AZS gdzie jest dużo fajniejsza atmosfera.

odpowiedz
MCHR - 15.09.2019 / 16:10, *.orange.pl

Początki były lepsze, trochę chyba podupadła ta sekcja? Szkoda, bo chłopaki całkiem nieźle dawali radę. Nie poddawajcie się chłopaki!!!

odpowiedz
Mm - 15.09.2019 / 16:47, *.chello.pl

@MCHR: po prostu najbardziej doświadczeni, którzy stanowili trzon drużyny odeszli do np. SKRY

odpowiedz
MCHR - 15.09.2019 / 19:28, *.orange.pl

@Mm: To słabo. Dzięki za info.

odpowiedz
MCHR - 15.09.2019 / 16:06, *.orange.pl

70-0???

odpowiedz
Żmija - 15.09.2019 / 08:37, *.cyfrowypolsat.pl

Strasznie nudna dyscyplina...

odpowiedz
Hillman - 15.09.2019 / 13:32, *.chello.pl

prawdziwe rugby to jest w krajach anglosaskich
(Wyspy Brytyjskie, Australia, Afryka Południowa, Nowa Zelandia)
w Polsce ja jakaś karykatura tej starej fajnej gry

odpowiedz
Cwks - 15.09.2019 / 19:06, *.144.191

@Hillman: dokladnie tak! Dodalbym jeszcze francje i wlochy

odpowiedz
Obcy - 15.09.2019 / 07:19, *.t-mobile.pl

Białystok idzie po awans. Mają dużo kasy. I liga to tylko przystanek.

odpowiedz
Alan - 14.09.2019 / 21:01, *.t-mobile.pl

A o ragby zawsze cisza..... tabu czy jak

odpowiedz
Grchw - 14.09.2019 / 23:03, *.play-internet.pl

@Alan: rugby kolego.

odpowiedz
MP.J ( L ) - 14.09.2019 / 20:31, *.tpnet.pl

Nie wchodźcie na boiska nie róbcie z nas pośmiewiska !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Bielany - 15.09.2019 / 09:23, *.centertel.pl

@MP.J ( L ): pajacu odejdź już od komputera,pośmiewiskiem to ty jesteś-mało powiedziane.

odpowiedz
MP.J(L) - 15.09.2019 / 13:45, *.tpnet.pl

@Bielany: sam jesteś pośmiewiskiem jeśli non -stop nie przeszkadzają Tobie wp....ole a raz na 10 meczów trafi się jakieś zwycięstwo.Chyba że jesteś z konwiktorskiej.....pajacu

odpowiedz
Bielany - 15.09.2019 / 16:42, *.centertel.pl

@MP.J(L): powiedz to chłopakom prosto w twarz,gdy wychodzą na boisko.

odpowiedz
MP.J ( L ) - 15.09.2019 / 19:14, *.plus.pl

@Bielany: po prostu w....ją mnie ciągłe porażki w dyscyplinie którą lubię.Mam nadzieję że zaczną w końcu wygrywać.

odpowiedz
Le Ja - 14.09.2019 / 20:07, *.orange.pl

Co my ostatnio z klubami z Podlasia tylko gramy :D

odpowiedz