Lechiści przy Ł3 na koniec sezonu 2016/17 - fot. Legionisci.com
REKLAMA

Lechia organizuje pociąg specjalny do Warszawy

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice Lechii Gdańsk organizują pociąg specjalny na wyjazdowy mecz z Legią, który rozegrany zostanie przy Łazienkowskiej 28 września. Lechiści za przejazd w obie strony i bilet na mecz zapłacą 120 złotych. Podczas ostatniej wizyty na naszym stadionie, w sierpniu 2018 roku, gdańszczanie pojawili się w sektorze gości w ok. 250 osób.

W październiku 2017 roku nie mogli być obecni na meczu przy Ł3 z powodu zakazu wyjazdowego, zaś na zakończenie sezonu 2016/17, 4. czerwca 2017 roku przyjechali w komplecie, 1800 osób. W październiku 2016 roku Lechia obecna była na naszym stadionie w 1100 osób.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
Felek - 19.09.2019 / 12:59, *.netfala.pl

Spokojnie, Lechię to nawet Olimpia Elbląg pogoni...

odpowiedz
Lysy - 18.09.2019 / 21:20, *.centertel.pl

Do Alan kogo interesuje jakieś h ? Człowieku te twoja Lechię pogoniła nawet Wisła

odpowiedz
Pnd - 18.09.2019 / 20:09, *.play-internet.pl

Niedługo tańszy będzie przyjazd z drugiego końca Polski niż najtańszy bilet dla kibica Legii, pseudo właścicielu i jednocześnie pseudo prezesie kończ szkodniku niszczyć ten klub!!! 50 zł za bilet??!! Gdyby oni chociaż jeszcze coś grali, gdyby mieli profesjonalnego trenera może bym zrozumiał

odpowiedz
Yeti - 18.09.2019 / 18:38, *.80.150

Lechia to taki zielony chwast, który Legia powinna wyrwać...

odpowiedz
Mxb - 19.09.2019 / 09:00, *.t-mobile.pl

@Yeti: Nie lubię Legii ale bym nigdy ich nie określił chwastami.
Kim Ty jesteś?

odpowiedz
Jacek - 19.09.2019 / 16:24, *.com.pl

@Mxb: nie wiem skąd jesteś ale szacunek! Możemy być największymi wrogami, wyzywać się od kurew szmat, ale wszyscy jesteśmy Polakami a przede wszystjkim ludźmi! Także wielkie 5 za szacunek do wrogów :)

odpowiedz
Marian - 18.09.2019 / 17:44, *.t-mobile.pl

Czyli transportem kołowym?

odpowiedz
Arek - 18.09.2019 / 17:14, *.tpnet.pl

Tadziu, Tadziu. Nie spinaj się.

odpowiedz
Tadek - 18.09.2019 / 12:24, *.unitymedia.biz

Dla mnie jest obojętne czym przyjadą. Kogo w Wawie obchodzi jakaś Lechia?

odpowiedz
Alan - 18.09.2019 / 12:32, *.t-mobile.pl

@Tadek:
Jakaś Lechia ? A w jakim aspekcie to mowisz bo chyba nie względem "h"

odpowiedz
dino - 18.09.2019 / 13:08, *.108.201

@Tadek:
Skoro komentujesz to znaczy ze ciebie

odpowiedz
Tadek - 18.09.2019 / 13:39, *.unitymedia.biz

@Alan: w aspekcie h to od nich lepsza była nawet Termalica. Nie przesadzajcie, bo h i Lechia nie pasują do siebie. W Trojmiescie juz Arka jest mocniejsza.

odpowiedz
Alan - 18.09.2019 / 13:56, *.t-mobile.pl

@Tadek:
Tak tak a ziemia jest plaska

odpowiedz
Paweł - 18.09.2019 / 14:48, *.t-mobile.pl

@Tadek: Arka mocniejsza, ale w małym Trójmieście - Rumia, Reda, Wejherowo.

odpowiedz
Zdzicho - 18.09.2019 / 15:47, *.tpnet.pl

@Tadek: tadek nie kompromituj sie

odpowiedz
Ons - 19.09.2019 / 10:04, *.chello.pl

@Tadek: Taa arka

odpowiedz
MaD - 19.09.2019 / 10:36, *.02.net

@Tadek:

odpowiedz
zenek - 18.09.2019 / 10:59, *.mmc.com

mogą przyjechać nawet na wielbłądach, kogo to obchodzi

odpowiedz
Alex - 19.09.2019 / 13:52, *.plus.pl

@zenek: i tak dostaniecie Lanie a 3 punkty pojada do trojmiasta

odpowiedz