III liga: Znicz Biała Piska 5-0 Legia II Warszawa

Redakcja, źródło: regiowyniki.pl

W meczu 11. kolejki III ligi Legia II Warszawa przegrały na wyjeździe ze Zniczem Biała Piska aż 0-5. Do przerwy gospodarze prowadzili 3-0 po bramkach Fiedorowicza, Jambrzyckiego i Furmana. Po zmianie stron do siatki "Wojskowych" trafili Gondek z karnego oraz ponownie Fiedorowicz.

Już w 26. minucie z boiska zszedł Chris Philipps, a jego miejsce zajął Patryk Konik. W 57. minucie Kacper Wełniak otrzymał czerwoną kartkę, a w 90. minucie za drugą żółtą kartkę boisko musiał opuścić Patryk Konik.

Kolejne spotkanie podopieczni Piotra Kobiereckiego rozegrają dopiero za dwa tygodnie w Aleksandrowie Łódzkim.

arek - 05.10.2019 / 22:31, *.chello.pl

Rozpędzić to dziadostwo. Nie zasługują na koszulkę z L. Tych którzy cokolwiek potrafią po CLJ wypożyczać, nie niżej niż do II ligi albo pożegnać. Szkoda pieniędzy dla tych nieudaczników. Przypomnijmy że już raz utrzymali się w III lidze tylko dlatego że jedna drużyna się wycofała.

Podpis - 05.10.2019 / 20:31, *.play-internet.pl

Na awans idą cieniasy!!

Talent - 05.10.2019 / 19:17, *.tpnet.pl

Sorry dodaje Tomczaka 99 i gol Marchwińskiego 2002 na 4-0 To jest prawdziwa praca z młodzieżą

Talent - 05.10.2019 / 19:11, *.tpnet.pl

Przepraszam jeszcze Moder 99 i można wygrać 3-0

Talent - 05.10.2019 / 19:08, *.tpnet.pl

W zeszłym tygodniu były zrzuty z jedynki i tez to nie pomogło kompromitacja Ale jak będzie się uprawiało za plecami kudłatego politykę lansowania na sile zawodników byłych piłkarzy to żadne miliony wpompowane w nowy ośrodek nic niedadzą a w Lechu w pierwszym składzie Kamiński 2002 Puchacz bodajże 98 lub 99 Gumny 98 Jóżwiak 98 był tez w innych meczach Klupś 2000 i na ławce Marchwiński 2002 To są zawodnicy wyłonieni w prawdziwej rywalizacji sportowej i ta akademia czemuś służy

Wyjatek - 06.10.2019 / 18:38, *.25.51

@Talent: no sorry chyba nie porownujesz naszych 'mlodziezowcow' z pilkarzami z lecha. Bo tu nie ma co porownywac...a najlepsze jest to, ze niektorzy mysla, ze my mamy akademie i zyja nadzieja, ze bedziemy mieli super LTC. Otoz tlumacze wszystkim, ze akademia to nie mury, to nie boiska i nie tatusiowie placacy, zeby ich synusiowie grali w meczu...

Mrok - 05.10.2019 / 18:26, *.play-internet.pl

Wynik chyba na miarę planów pod nową akademię Legii. Jak nie będzie awansu to na jakim poziomie ma docelowo być to szkolenie?

MIODULSKI WON Z LEGIUNI !!!!!! - 05.10.2019 / 16:35, *.chello.pl

Ci wy robicIe, wy naszom Legie hańbicie CO WY ROBICIE...??!!!!????

Ech - 05.10.2019 / 16:29, *.chello.pl

kiepski prognostyk przed kolejną rundą PP.

Hardman - 05.10.2019 / 16:05, *.chello.pl