REKLAMA

Wyniki 12. kolejki III ligi

Woytek

Po 12. kolejka III ligi na czele znajduje się Sokół Ostróda, który zgromadził 29 punktów. Rezerwy Legii przełożyły mecz z Ruchem Wysokie Mazowieckie i spadły na piąte miejsce w tabeli z dorobkiem 20 punktów. Podopieczni Piotra Kobiereckiego mają rozegrane o dwa mecze mniej.

W miniony weekend wysokie zwycięstwo (5-0) w Tomaszowie Mazowieckim odniosła niespodziewanie Pogoń Grodzisk Mazowiecki. Jeszcze lepiej w Skierniewicach poradził sobie Sokół Ostróda, który wpakował Unii sześć goli. Przy Konwiktorskiej 6 Polonia przegrała ze Świtem Nowy Dwór mazowiecki 0-1.

Wyniki 12. kolejki
Huragan Morąg 1-3 (1-2) Znicz Biała Piska
Unia Skierniewice 0-6 (0-2) Sokół Ostróda
RKS Radomsko 2-1 (0-0) Concordia Elbląg
Ursus Warszawa 0-2 (0-1) Sokół Aleksandrów Łódzki
KS Wasilków 1-2 (0-0) Olimpia Zambrów
Polonia Warszawa 0-1 (0-1) Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-5 (0-2) Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Broń Radom 0-1 (0-0) Pelikan Łowicz
Legia II Warszawa - Ruch Wysokie Mazowieckie - mecz przełożony na 6 listopada

Tabela, wyniki i terminarz III ligi


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.