fot. Maciej Frydrych / Legionisci.com
REKLAMA

Rezerwy: Trwa walka o możliwość gry z Sokołem

Wiśnia, źródło: Super Express

Legia wciąż robi wszystko, aby doszło do rozegrania zaległego meczu rezerw z Sokołem Ostróda, który rozstrzygnąłby kwestię awansu do II ligi. Stołeczny zespół zwrócił się do PZPN z tą sprawą już dwukrotnie. Zdaniem Super Expressu, Legia otrzymała ostatnio decyzję negatywną, jednak wcale nie oznacza to zakończenia sporu.

PZPN w odpowiedzi poinformował, że Komisja do spraw Nagłych nie może zająć się tą sprawą, ponieważ rozgrywki zostały już zakończone przez związek warmińsko-mazurski. Mimo wszystko Legia nie zamierza się poddać i już niebawem ma wysłać do PZPN kolejne pismo, uznając odpowiedź za niemerytoryczną, argumenty za niezgodne z przepisami i ponownie apelując o sportowe rozstrzygnięcie awansu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
News⚽️Legia - 19.06.2020 / 21:26, *.120.57

To dobry momént o udowodnienie przed sâdem,nienawiści do Legii,wykorzystujâch zajmowane stanowiska w zwiâzkach sportowych,to czas o upomnienie sie o ukradziony tytuł 93,zwrot utraconych kosztów z tym zwiázanym,to beszczelne kłamstwo,kłamstwa bédá kosztowały pzpn grube miliony,I tu potrzeba kilku zgranych ambitnych prawnikòw,teraz!albo nigdy!

odpowiedz
Korek - 20.06.2020 / 23:59, *.chello.pl

@News⚽️Legia: pisownia - katastrofa; argumentacja - zapalonego młodzika.
Jedyny sensowny ruch, to żądanie sowitego odszkodowania!

odpowiedz
News⚽️Legia - 21.06.2020 / 13:04, *.50.86

@Korek: w tych okolicznościach przyrody..liczy sie przekaz nie forma...

odpowiedz
A ja - 19.06.2020 / 18:34, *.t-mobile.pl

Trzeba iść inna drogą. Ządać odszkodowania powiedzmy 5mln PLN od wmzpn oraz pzpnu. Od przyszłego sezonu nie puszczać młodzieży na repre. I na każdym meczu wyjsc w koszulkach ukarani za kadrę.

odpowiedz
shai - 19.06.2020 / 20:54, *.play-internet.pl

@A ja : Młodzieży nie można za to karać niepuszczaniem ich na Kadrę...

odpowiedz
Mateusz z Gór - 20.06.2020 / 07:14, *.inetia.pl

@A ja :

Tak, bo celem Legii jest promowanie swoich rezerw kosztem rozwoju swoich wychowanków. :D

odpowiedz
bronek49 - 19.06.2020 / 18:07, *.chello.pl

to ten rudzielec tam rządzi w grupie lubelsko-małopolaskiej też rozgrywki były zakończone ale Komisja do spraw Nagłych potrafiło sie tym zając ale jażeli chodzi o Legie tp PZPN umywa ręce i zamyka swoje mordy taka jest sprawiedliwość u rudego bońka, kibice muszą znowu na meczach odpowiednio potraktować ten korupcyjny związek

odpowiedz
Kasztan - 19.06.2020 / 17:52, *.plus.pl

Je...na prowincja zawsze zakompleksioną wiochą pozostanie

odpowiedz
lob - 19.06.2020 / 17:11, *.chello.pl

Z Jakubasem Boniek się szybko dogadał ,bo to miliarder i udziałowiec Motoru Lublin. PZPN interweniował i przepchał Motor do II ligi bez meczu dodatkowego. Do tego Lublin dostał finał PP.
Rudy z biedakami się nie zadaję. Wredny typ. Pamiętał jak przyjeżdżał z widzewem i był najbardziej wygwizdywany, każde jego dojście do piłki to był przeraźliwy gwizd. On nienawiść do Legii wyssał chyba z mlekiem matki.

odpowiedz
Olaf - 20.06.2020 / 12:10, *.vectranet.pl

@lob: racja, niezły szwindel! : O

odpowiedz
Tomson - 20.06.2020 / 13:05, *.t-mobile.pl

@lob: Akurat w tym przypadku interwencja PZPNu pchnęła do II ligi Hutnika. Motor zakończył sezon na 1 miejscu według LZPNu.

odpowiedz
lob - 20.06.2020 / 17:23, *.chello.pl

@Tomson: ale rozegrali między sobą tylko jeden mecz , który Hutnik wygrał 1-0
Powinien być rozegrany między nimi drugi mecz i zwycięzca powinien awansować , a w razie remisu to Hutnik bo bezpośrednio między nimi zdobył więcej punktów. A tak awansują dwie drużyny i będzie ich w II lidze 19 - cie.
Nigo w dupę nigo w oko.
PZPN z Bońkiem + Jarubas pomogli w awansie. Przy równej ilości punktów powinien zawsze decydować mecz bezpośredni.
Kręcą jak chcą i komu chcą tzn. bogaczom w du@ę wchodzą..........

odpowiedz
GL - 19.06.2020 / 17:06, *.tpnet.pl

Mecz powinien byc rozegrany a awans wywalczony po sportowemu bo w tej sytuacji to jest sztuczny awans Sokola bez rewanzu i sie okaze kto awnsuje Sokol czy LEGIA II a PZPN zarzadza zwiazkami OZPN czy nie ma nic do powiedzenia !!

odpowiedz
pjoter - 19.06.2020 / 17:00, *.amazonaws.com

MOCNO!!!!!!!

odpowiedz
SF - 19.06.2020 / 16:58, *.tpnet.pl

Skoro PZPN nie moze zajac ta sprawa to W-M ZPN jest wazniejszy niz PZPN !!

odpowiedz
Arek - 19.06.2020 / 16:56, *.tpnet.pl

Umywają ręce leśne dziady. Jak lubelski związek skończył rozgrywki, nie przeszkodziło to komisji awansować Hutnika. A skoro mogli awansować Hutnika, to powinni podjąć decyzję o rozegraniu tego meczu. Wzruszające normalnie.

odpowiedz
Krzysiek - 19.06.2020 / 16:14, *.centertel.pl

Najlepiej iść do sądu.
Sprawa wygrana.
Zarządać bardzo dużego odszkodowania.
Rok 1993-Prowincja odebrała tytuł Legii.
"Cała Polska widziała"i guzik udowodniła.
Rok 2020-Prowincja ponownie chce ukarać Warszawę.
Legio kochana,nie poddawaj się.
Opłaćcie prawników i walczcie.
W starciu ze środowiskiem działaczy reszty kraju przegracie.
Sami widzieliście jak długo odpowiadają na list Legii.
Nie mają dla Legii szacunku.
Walczcie do cholery,żebym uwierzył w sportowego ducha fair play a nie w jakiś zielony stolik.
Nie będę dalej pisał bo będę niegrzeczny.

odpowiedz
Kieras - 21.06.2020 / 15:17, *.chello.pl

@Krzysiek: Na jakiej podstawie sądzisz, że sprawa wygrana. Konkrety

odpowiedz