Rezerwy Legii - fot. Raffi / Legionisci.com
REKLAMA

Tomasz Sokołowski II trenerem rezerw

Wiśnia, źródło: Legia.com

Tomasz Sokołowski II został nowym trenerem drużyny rezerw Legii. W Akademii stołecznego klubu pracuje od 2014 roku, natomiast w ubiegłym sezonie był asystentem trenera w zespole rezerw. Wcześniej prowadził m.in. drużyny U16, U17 i U18.

Sokołowski II był zawodnikiem stołecznego klubu w latach 2003-2006. W sumie na koncie ma 91 meczów rozegranych w koszulce z "eLką" na piersi. Razem z "Wojskowymi" świętował mistrzostwo Polski. Po odejściu z Legii grał w Arce Gdynia i GKS-ie Katowice, natomiast karierę zakończył w oldbojach Legii.

Sokołowski II na stanowisku trenera rezerw zastąpił Piotra Kobiereckiego, który wraz z końcem czerwca pożegnał się ze stanowiskiem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
Jasio - 10.07.2020 / 08:47, *.telkab.pl

Ale porazka! Nic nie mam do Sokoła II, ale liczylem na kakiegos fachowca. Rumak, Podolinski i te sprawy.

odpowiedz
News⚽️Legia - 09.07.2020 / 23:41, *.133.31

Gdyby Kowalczyk przestał pić I sam zaczoł ostro ćwiczyć potem za trenerke by sie wzioł ....możliwe?

odpowiedz
wrt - 09.07.2020 / 14:41, *.play-internet.pl

Tomasz Sokołowski I "Warrior" był lepszym piłkarzem i trenerem , zagrał ponad 200 meczów u nas i zasłużył na swój pseudonim , juniorów trenował 8 lat i mu podziękowano , ciekawe dlaczego , temu drugiemu życzę powodzenia ,ale niestety to błąd

odpowiedz
Piotr - 09.07.2020 / 18:02, *.orange.pl

@wrt : Teraz trenuje Drukarza W -wa. Ile razy się przechodziło koło Legii zawsze można było spotkać Tomasz Sokołowski I

odpowiedz
Peter - 09.07.2020 / 10:25, *.vectranet.pl

Z tym Mistrzostwem Polski to bym się nie rozpędzał. Całą wiosnę grał w rezerwach po odpaleniu z pierwszego składu przez "Wdowca" :-b Tak czy inaczej powodzenia Sokole II.

odpowiedz
Rafał - 09.07.2020 / 02:01, *.chello.pl

Nasz stary dobry Sokół II ;)
Fajnie widzieć znajome twarze, które zostają (lub wracają) w klubie.

odpowiedz
Siedlce - 08.07.2020 / 23:30, *.centertel.pl

To ten z amiki wronki ?

odpowiedz
Peter - 09.07.2020 / 10:22, *.vectranet.pl

@Siedlce: Tak, to ten z Amiki.

odpowiedz
Mat - 08.07.2020 / 21:30, *.cdn77.com

Podobno to zamknięty w sobie małomówny człowiek, któremu będzie ciężko przekazać cokolwiek.

odpowiedz
kubuś - 08.07.2020 / 18:32, *.t-mobile.pl

Jak on będzie trenował jak grał to dziękuje.

odpowiedz
lob - 08.07.2020 / 17:20, *.chello.pl

A drużyna rezerw będzie miała kim grać ???
Połowa zawodników już odeszła.........

odpowiedz
loko - 08.07.2020 / 16:45, *.vectranet.pl

szkoda ze zapomnieliście przypomnieć jego boiskowej ksywki ^^

odpowiedz
Carlos Lopez - 08.07.2020 / 19:33, *.chello.pl

@loko: A jaką miał , tak z ciekawości ?

odpowiedz
Groch - 09.07.2020 / 00:04, *.orange.pl

@Carlos Lopez: Gamoń

odpowiedz
Zgred - 09.07.2020 / 09:22, *.as9105.com

@Carlos Lopez: ciepłe kluchy

odpowiedz
Peter - 09.07.2020 / 10:21, *.vectranet.pl

@Groch: Grzesiu Szamotulski poświęcił mu trochę miejsca w swojej książce ;-)

odpowiedz
Muchito - 09.07.2020 / 11:31, *.mm.pl

@loko: z tego co pamiętam maił ksywkę garbus i downiak...
Ale najbardziej pamiętam te jego bajeczne zwody, jeden ten sam. Ogólnie to straszny drewniak, oby nie był takim trenerem

odpowiedz
Kruszankin do Cyzia cudowna akcja! - 09.07.2020 / 15:33, *.chello.pl

@loko: Ksywa PECYNA. Jaką miał ksywę tak też grał.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 08.07.2020 / 16:34, *.orange.pl

W FMie Kobierecki miał lepsze statsy.

odpowiedz
Zgred - 10.07.2020 / 15:18, *.as9105.com

@Mateusz z Gór: wiem sam jestem piłkarzem w Fifie

odpowiedz