Mateusz Leszczuk i Łukasz Łakomy, Lechia - Legia II - fot. Legionisci.com
REKLAMA

Rezerwy

III liga: Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-4 Legia II Warszawa

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W meczu 3. kolejki III ligi grupy I Legia II Warszawa wygrała na wyjeździe z Lechią Tomaszów Mazowiecki 4-1. Podopieczni Tomasza Sokołowskiego objęli prowadzenie w 20. minucie po bramce Szymona Włodarczyka. Gospodarze wyrównali sześć minut później za sprawą Kamila Szymczaka. Jeszcze przed przerwą goście zdołali ponownie wyjść na prowadzenie. Dośrodkowanie Piotra Cichockiego wykorzystał strzałem głową Włodarczyk.

Młody "Włodar" miał okazję do ustrzelenia hat-tricka, ale w 38. minucie nie wykorzystał okazji sam na sam z bramkarzem Lechii.

O ile do przerwy gospodarze stanowili nierzadko zagrożenie dla bramki Legii II, to w drugiej odsłonie podopieczni Tomasza Sokołowskiego przejęli zdecydowanie inicjatywę.
Tuż po przerwie na 3-1 podwyższył Łukasz Łakomy, który dobił strzał Radosława Cielemęckiego. W 67. minucie pięknym lobem z 30 metrów popisał się Łukasz Łakomy i po raz drugi pokonał Pedro Moreno. Przy korzystnym wyniku legioniści do samego końca kontrolowali przebieg meczu. W doliczonym czasie doskonałą okazję miał jeszcze Patryk Pierzak, jednak Moreno obronił jego uderzenie.

Kolejne ligowe spotkanie Legia II rozegra w niedzielę, 30 sierpnia o godzinie 12:00 w Grodzisku Mazowieckim. Rywalem będzie GKS Wikielec, bilet na mecz kosztuje 10 zł.

III liga: Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-4 (1-2) Legia II Warszawa
0-1 - 20' Szymon Włodarczyk (dob. strz. Kamila Kurowskiego)
1-1 - 26' Kamil Szymczak
1-2 - 34' Szymon Włodarczyk (as. Piotr Cichocki)
1-3 - 48' Łukasz Łakomy (dob. strz. Radosława Cielemęckiego)
1-4 - 67' Łukasz Łakomy (b.a., po własnym przechwycie)

Legia II: Miszta - Wojtysiak (82' Niski), Mosór, Astiz, Konik - Cichocki (82' Sobiecki), Łakomy, Kurowski (71' Pruchnik), Gościniarek (66' Pierzak), Cielemęcki (71' Barnowski) - Włodarczyk
rezerwa: Kowynia
trener: Tomasz Sokołowski, II trener: Piotr Zasada

widzów: 350

fot. Raffi / Legionisci.com
fot. Raffi / Legionisci.com
fot. Raffi / Legionisci.com
fot. Raffi / Legionisci.com
fot. Raffi / Legionisci.com
fot. Raffi / Legionisci.com
fot. Raffi / Legionisci.com

Tabela, wyniki i terminarz III ligi

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Szymon - 23.08.2020 / 15:25, *.t-mobile.pl

Bravo. I sprintem do II ligi. Wyższy poziom do ogrywania młodych.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.