Legia II - GKS Wikielec. Radość Włodarczyka po golu z karnego - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

III liga: Legia II Warszawa 6-1 GKS Wikielec

Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu 4. kolejki III ligi rozegranym w Grodzisku Mazowieckim Legia II Warszawa rozgromiła GKS Wikielec 6-1. Po dwie bramki dla "Wojskowych" zdobyli Radosław Cielemęcki i Szymon Włodarczyk, a po jednym dołożyli Damian Warchoł i Piotr Cichocki.

Kolejny mecz rezerwy rozegrają w niedzielę, 6 września o godzinie 11:15 w Łowiczu.

Legia Warszawa 6-1 (4-1) GKS Wikielec
1-0 - 4' Radosław Cielemęcki
2-0 - 18' Szymon Włodarczyk
2-1 - 34' Michał Bartkowski (karny)
3-1 - 38' Damian Warchoł
4-1 - 45' Szymon Włodarczyk (karny)
5-1 - 51' Piotr Cichocki (as. Włodarczyk)
6-1 - 69' Radosław Cielemęcki (as. Warchoł)

Legia II: 1. Tobiasz - 7. Wojtysiak (46' Niski), 3. Astiz, 4. Mosór (38' 5. Macenko), 16. Konik (46' 19. Kwiatkowski) - 18. Cichocki (58' 21. Sobiecki), 23. Łakomy, 24. Kurowski, 25. Warchoł, 17. Cielemęcki - 9. Włodarczyk (74' 14. Gościniarek)
Rezerwa: 12. Kikolski, 8. Pierzak

Żółte kartki: Macenko, Astiz, Cielemęcki (Legia II)

Fotoreportaż z meczu - 26 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

Tabela, wyniki i terminarz III ligi

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
#antykrzeszczu - 04.09.2020 / 00:29, *.amazonaws.com

Brawo’✨⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️✨

odpowiedz
Olaf - 30.08.2020 / 23:51, *.vectranet.pl

wstyd że Legia II gra tak nisko - żeby wejść ligę wyżej to przypominam: należy prowadzić od początku do końca rundy!!!

żeby potem znów nikt się nie zdziwił ,że virus wstrzymał rozgrywki i leśne dziady kogoś innego promują... : (

odpowiedz
SF - 30.08.2020 / 15:52, *.tpnet.pl

Tak powinna gromic rywali " LEGIA " !!!

odpowiedz
Sky - 30.08.2020 / 15:32, *.t-mobile.pl

Dwie bramki Włodarczyk i dwie Cielemęcki i wszyscy dostają bęcki! :)

odpowiedz
Endriu - 30.08.2020 / 15:32, *.net.pl

Chociaż 2ka nie zawodzi ????
Wiadomo na poważnie inny poziom, przeciwnicy itd. Ale faktycznie czy z mlodym Mosòrem to coś poważnego? Widziałbym Go juz przyuczajacego się u boku Jędzy i Lewczuka, tym bardziej że Wietes teraz się leczy

odpowiedz
Sss - 30.08.2020 / 16:48, *.t-mobile.pl

@Endriu: akurat od nich lepiej żeby niczego się nie uczył

odpowiedz
Kibic emeryt - 03.09.2020 / 12:48, *.centertel.pl

@Endriu: Mam takie same zdanie .Ten chłopak ma papiery już niedługo być wartościowym graczem jedynki tym bardziej że jeszcze przez pare lat to młodzieżowiec .Może okazać się złotem

odpowiedz
FI(L)IP - 30.08.2020 / 14:27, *.amazonaws.com

Gratulacje.
Ariel Mosór zszedł tak szybko z powodu kontuzji?

odpowiedz
Woytek (Legionisci.com) - 30.08.2020 / 16:01, *.legionisci.com

@FI(L)IP: Tak.

odpowiedz