REKLAMA

Mural Deyny na Ochocie w połowie września

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Pierwszego września o godzinie 20:00 odsłonięty zostanie mural przedstawiający Kazimierza Deyny na bloku przy ulicy Kazury na warszawskim Ursynowie. Za jego powstanie odpowiedzialna jest Fundacja im. K. Deyny, a połowę środków potrzebnych na jego wykonanie, przekażą na ten cel kibice. Z kolei drugi mural przedstawiający legendę naszego klubu, który powstanie przy jednej ze szkół na warszawskiej Ochocie, swoją premierę będzie miał prawdopodobnie w połowie września.

Wykonawcy kończą prace nad projektem, są już wszystkie potrzebne zgody do wykorzystania historycznej fotografii przedstawiającej piłkarza Legii, a także środki na jego wykonanie zagwarantowane w budżecie. Przypomnijmy, że mural ten powstanie w ramach budżetu partycypacyjnego na 2020 rok.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Mario - 29.08.2020 / 09:17, *.vectranet.pl

Wielkie brawa za inicjatywę i cały trud włożony w ten projekt! Inwestyccja na lata - duma! Bobicz niech Ci Bóg wynagrodzi. Szacun! Deyna Kazimierz nie rusz Kazika bo zginiesz!

odpowiedz
Spoleczniak - 29.08.2020 / 08:32, *.chello.pl

Jak to, przecież miało być na Ursusie na koncertowej?????

odpowiedz
Olaf - 28.08.2020 / 23:35, *.vectranet.pl

brawo, naprawdę w obecnych ciężkich czasach (piłkarsko) to super wiadomość...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.