fot. UEFA
REKLAMA

FK Sileks lub Drita Gnjilane rywalem Legii w 3. rundzie el. Ligi Europy

Mishka, źródło: Legionisci.com

Zwycięzca meczu FK Sileks (Macedonia Północna) - Drita Gnjilane (Kosowo) będzie rywalem Legii Warszawa w 3. rundzie eliminacyjnej Ligi Europy. Spotkanie odbędzie się 24 września w Warszawie. Ostatecznego rywala legioniści poznają 17 września, kiedy obydwa zespoły zmierzą się ze sobą w Macedonii Północnej.

W przypadku awansu, Legia w 4. rundzie eliminacyjnej nie będzie rozstawiona i odbędzie się jeden mecz (bez rewanżu). Losowanie 4. rundy odbędzie się 18 września, czyli przed meczami 3 rundy.

WYNIKI SONDYNajlepsza para rywali dla Legii w 3. rundzie eliminacji Ligi Europy to...
SUMA GŁOSÓW: 592
START: 01.09.2020 / KONIEC: 01.09.2020

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (122)

+dodaj komentarz
AAA - 05.09.2020 / 14:27, *.plus.pl

Do generał:jak już to Cweltic.

odpowiedz
Pesto - 04.09.2020 / 09:22, *.t-mobile.pl

Oj tam tak tylko jeszcze jeden mecz.????później tylko już liga????

odpowiedz
bolo - 02.09.2020 / 23:45, *.inetia.pl

W Europie nie ma słabych drużyn. (patrz. Cypr,Luksemburg itd.)

odpowiedz
Czarny76 - 02.09.2020 / 17:28, *.amazonaws.com

Ja się pytam gdzie jest nowy trener?Ile można czekać?

odpowiedz
#antykrzeszczu - 02.09.2020 / 21:52, *.102.55

@Czarny76:No właśnie,gdzie nowy sztab szkoleniowy?!

odpowiedz
Lila - 02.09.2020 / 14:49, *.t-mobile.pl

Będzie ciężko ????????????????????????????

odpowiedz
Rafałek - 02.09.2020 / 12:50, *.supermedia.pl

No to pograne...

odpowiedz
Mateusz - 02.09.2020 / 06:53, *.orange.pl

No, zespoły których nie znam. Jest szansa na sporą kompromitację.

odpowiedz
generał - 02.09.2020 / 02:26, *.rr.com

Co z tego, jak w czwartej rundzie pewno znowu będzie jakiś Celtic.

odpowiedz
generał - 02.09.2020 / 02:26, *.rr.com

Co z tego, jak w czwartej rundzie pewno znowu będzie jakiś Celtic.

odpowiedz
F i l u 3 k o l o r y - 02.09.2020 / 02:19, *.47.48

Coś co niedawno wydawało się formalnością, dziś jest niepewnością i być albo nie być w 4 rundzie. Dlaczego jest aż tak źle? Kufa! Dlaczego?

odpowiedz
Mrok - 02.09.2020 / 08:16, *.play-internet.pl

@F i l u 3 k o l o r y:
Dlatego że wszystkie polskie kluby obniżyły znacznie jakość gry a z kolei piłka europejska znacznie ją podniosła i się wyrównała.

Żeby sobie uświadomić co może być przyczyną trzeba sobie zadać pytanie: Co jeśli takie Klimczaki, Mioduskie, Kulesze, Filipiaki, Mandziary, itd dogadały się, że na rynku transferowym nie będą już kupować piłkarzy z pierwszej półki tylko z drugiej, tych gorszego sortu?

Dzięki takiej spółdzielni będzie można taniej ich kupić. Rywalizacja krajowej ligi na tym specjalnie nie straci bo poziom będzie niższy, słabszy ale równy, no i łatwiej też będzie wypromować rodzimych piłkarzy bo na tle "pierwszej półki" do tej pory nie mogli zaistnieć a na poziomie "drugiego sortu" już być może tak. Łatwiej ich będzie też sprzedać.

Minusy tej spółdzielni? Nie pogramy sobie w pucharach bo nas zaczną lać Cypry, San Marino, Islandczycy, Andora itd. Za jakiś czas ktoś się w końcu skapuje, że odstajemy na tle Europy tak dalece ze z naszej ligi nie ma sensu nikogo kupować ale do tego jeszcze wiele lat.

Na razie właściciele klubów myślą sobie - jest gitara - obcięliśmy koszty i sprzedajemy młodych, których za chwile będziemy produkowali tyle, że nikogo nie będziemy musieli kupować. Kibicom oczywiście wciśniemy od czasu do czasu kit ze taki przykładowo Amaral z Lecha czy Ślisz u nas kosztował 1 mln juro itd, niech się emocjonują ,ze tyle wydajemy.
A interes się kręci.

odpowiedz
grzesiek - 02.09.2020 / 08:50, *.centertel.pl

@Mrok: mojm zdaniem winne jest esa 37. Pilkarzy wcale nie mamy gorszych niz kiedys

odpowiedz
Mrok - 02.09.2020 / 09:53, *.play-internet.pl

@grzesiek:
Chodzi o to, ze za dużo meczów?
W teorii ESA37 ma jednak sporo atutów. Bardziej sprawiedliwa gra o tytuł i spadek, więcej meczów o stawkę bo jak wynika z ostatnich lat tylko miejsca 6-8 nie graja o nic (poza transzą kasy) w ostatnich 7 meczach. Dlaczego uważasz że to nas osłabia w rywalizacji w Europie?

odpowiedz
Zduneq - 02.09.2020 / 10:19, *.inetia.pl

@Mrok:
esa37 miała sens pod warunkiem podziału punktów gdyż topniały przewagi i lider musiał się spinać bi grupa pościgowa było blisko. Wszyscy grali o coś.Dziś bez podziału jest to całkowicie bez sensu, połowa(albo i więcej z tych 7) spotkań jest o nic.

odpowiedz
Roma - 02.09.2020 / 10:57, *.plus.pl

@Zduneq: połowa z 7 to i tak mniej niż połowa z 30.

odpowiedz
grzesiek - 02.09.2020 / 14:14, *.centertel.pl

@Mrok: odkad esa 37 wprowadzil boniek wlasnie od wtedy Polskie kluby zaczely grac piach w pucharach. To nie moze byc przypadek. Groclin grodzisk wielkopolski na pewno nie mial lepszych pillarzy od manchesteru city a ich potrafil ograc. Legia personalnie ma zdecyfowanie lepszy sklad niz kiedys ten groclin poza grzegorzem rasiakiem andrzejem niedzielanem sebastianem mila reszta pilkarzy byla taka jak i teraz czyli gorsza od herthy berlin czy manchesteru city ale lepsza od dudelange albo omonia nikozja.
Jesli chodzi o jakosc pillarzy polska liga stoi tam gdzie10 lat temu, tylko wyniki sa gorsze. kiedys nie mielismy stadionow. Konttakty pilkarzy duzooooo nizsze. Wiec nie chodzi tu o pilkarzy albo trenerow.

odpowiedz
Mrok - 02.09.2020 / 16:58, *.play-internet.pl

@Zduneq:
Przy podziale punktów problem był inny. Przy sprzyjających okolicznościach kluby mogły grać fazę wstępną tylko na pół gwizdka i tylko tak alby załapać się do górnej ósemki. Po podziale punktów wystarczyło, że przygotowywały formę na maj i w 7 meczach miały realną szanse na grę w pucharach. To była największa wada ESA37.

odpowiedz
Mrok - 02.09.2020 / 17:21, *.play-internet.pl

@grzesiek: No tak ale to równie dobrze może to być tylko zbieg okoliczności i teoria w sumie taka samo przypuszczająca jak moja z układem kupowania sztoru drugiego sortu i prezentowaniu ich jako piłkarzy po 1 mln euro.

Przykład z Groclinem i MC ...hm, no nie wiem. Nie tak dawno my również zremisowaliśmy z Realem 3:3 a na 10 min przed końcem z nimi wygrywaliśmy podnosząc się 0:2.
Czy to znaczy, że wcześniejszy system był lepszy od obecnego ESA 37 ? Nie wiem ale sparafrazuję Vukovica. Jako kibic wolę jak Legia wygrywa ale w duszy czuję, że jest lepsza jest ambitna gra i 4:8 z Borussią niż wymęczone i gó... ne 1:0 z Linefield.

odpowiedz
F i l u 3 k o l o r y - 03.09.2020 / 00:36, *.47.31

@Mrok: Dzięki za Wasze komentarze. Nareszcie jakaś ciekawa rozkminka na tym forum. Boniek - w tym człowieku jednak może być ukryta odpowiedź. Liga jest fantastycznie opakowana i zaprezentowana, są stadiony, transmisje na 20 kamer, studia komentatorskie i bukmacherka. Biznes kwitnie, tylko sportowo leżymy. To jest kuriozalna sytuacja!

odpowiedz
Władeczek - 01.09.2020 / 23:35, *.vectranet.pl

Faken z somsiadem bede oglądał z maciorą ale nie ma szans na awans. Może jakby to był mistrz San Marino to szanse by były faken.

odpowiedz
Cult King - 02.09.2020 / 00:16, *.102.19

@Władeczek: Władeczek!na Prezydenta!Warszawy!aby sie działooo maciory by sie lały strumieniami po Marszałkowskiej✨????⚽️✨

odpowiedz
zp - 02.09.2020 / 12:35, *.chello.pl

@Władeczek: faken racje masz chłopaku ale co zrobić, opić się maciory jak dziki i na smutno iść spać

odpowiedz
Hugon - 01.09.2020 / 22:33, *.vectranet.pl

Dobry rywal ,żeby tylko ten samozwańczy (legenda) Stary i gruby walił lagi do Perkharda. a nie na Perkharda.

odpowiedz
zp - 02.09.2020 / 12:37, *.chello.pl

@Hugon: nie dość ze nie znasz nazwisk piłkarzy Legii to obrażasz ludzi którzy trochę więcej dla Legii zrobili, mówisz i myślisz o sobie Legionista ?

odpowiedz
Chgw - 01.09.2020 / 21:44, *.mm.pl

Może lepsza byłaby Bratysława, przynajmniej mniejszy wstyd gdy odpadniemy z jakim Kosowem

odpowiedz
Grajek - 01.09.2020 / 20:52, *.play-internet.pl

Z taką formą to trzeba modlić się o awans. Loczek sprzeda Karbo i wyrówna straty z braku awansu. PREZES I TRENER DO WYMIANY NATYCHMIAST!!!

odpowiedz
Zduneq - 02.09.2020 / 10:20, *.inetia.pl

@Grajek: to dajesz.wyciągaj pieniądze, wykup Miodka, zatrudnij Mourinho, ściagnij kilka gwiazd z ligi Belgijskiej/Holenderskiej i graj o LM

odpowiedz
luk - 01.09.2020 / 20:44, *.net.pl

to już pograne

odpowiedz
GL - 01.09.2020 / 20:17, *.tpnet.pl

Rywale w zasiegu - zobaczymy jak to bedzie wygladalo !!!

odpowiedz
:D - 01.09.2020 / 20:16, *.orange.pl

...to będzie ciężki mecz

odpowiedz
atmosferic - 01.09.2020 / 20:07, *.orange.pl

Lepiej byc chyba nie moglo ale skakac z radosci nie bede bo nie z takimi rywalami odpadal vukovic.

odpowiedz
Maciek z Klanu - 01.09.2020 / 19:59, *.118.91

Ja prdl,jak z tym Kosowem odpadniemy to pudel z buta wyjazd

odpowiedz
antykante - 01.09.2020 / 19:55, *.virginm.net

baty murowane, niezależnie od losowania

odpowiedz
Sebas (L) - 01.09.2020 / 19:49, *.t-mobile.pl

Witam Legioniści jak będziemy z takimi przeciwnikami odpadac to nie mamy prawa myslec o jakies grupie tym bardziej LM

odpowiedz
yyy - 01.09.2020 / 21:01, *.tpnet.pl

@Sebas (L): zostaje zawsze grupa inwalidzka

odpowiedz
Ja1916 - 01.09.2020 / 21:54, *.centertel.pl

@Sebas (L): a kto tu o grupie myśli? Byle by kompromitacji na całą europę nie było jak 2 lata temu.

odpowiedz
Władeczek - 01.09.2020 / 19:41, *.chello.pl

No to pozamiatane, faken, nawet 2 maciory zrobione ze szwagrem nie pomogą.

odpowiedz
grzesiek - 01.09.2020 / 19:48, *.centertel.pl

@Władeczek: władeczku czy moglbym wpaść do Ciebie z dwoma maciora na ten mecz i obejrzec go na twoim LG 90 cali? Faken samemu boje sie ze dostane zawalu patrzac na nasza gre faken

odpowiedz
Arek - 01.09.2020 / 20:35, *.t-mobile.pl

@grzesiek: to ja też się faken wpraszam

odpowiedz
MatWij - 01.09.2020 / 20:38, *.orange.pl

@grzesiek: Myślicie że jesteście śmieszni pisząc faken to faken sramto? Gimbazo do lekcji, bo dzisiaj rozpoczęcie roku szkolnego mieliście?

odpowiedz
Franco - 01.09.2020 / 19:39, *.35.79

No i jak spadac to z wysokiego konia....

odpowiedz
Wenta - 01.09.2020 / 19:38, *.chello.pl

Chciałbym żeby Macedończycy przeszli dalej oni są dobrzy w piłkę ręczną...może być w meczu sporo karnych dla nas????

odpowiedz
Juri - 01.09.2020 / 18:55, *.inetia.pl

Jedziemy z nimi na luzie.

odpowiedz
antykante - 01.09.2020 / 18:19, *.virginm.net

wpidrol gwarantowany niezaleznie od losowania

odpowiedz
Semper Fi - 01.09.2020 / 18:16, *.play-internet.pl

Porazka i odpadniecie z LE to dla Vuko koniec kariery przy Lazienkowskiej.

odpowiedz
Autor - 01.09.2020 / 18:18, *.t-mobile.pl

@Semper Fi: oby jak najdalej go trzymali od Legii !!

odpowiedz
89 - 01.09.2020 / 17:51, *.plus.pl

Zapowiada się kolejny ciekawy mecz z serii - jak nie walniesz ćwiarki i 2 piw to do końca nie wytrzymasz...

odpowiedz
Jasio - 01.09.2020 / 18:15, *.otenet.gr

@89: nie wywołuj tego barana od maciory ;)

odpowiedz
Odp - 01.09.2020 / 18:49, *.domynet.pl

@Jasio: tylko nie „barana”

odpowiedz
... - 01.09.2020 / 19:09, *.master.pl

@Odp: a wy ciągle o tym serbskim

odpowiedz
Kasztan - 01.09.2020 / 17:34, *.plus.pl

To będzie ciężki mecz
Nasz treneiro parodysta na pewno wymyśli jakiś super skład i taktykę

odpowiedz
On - 01.09.2020 / 17:50, *.t-mobile.pl

@Kasztan: teraz zagramy 4 napastnikami i dwoma bramkarzami.

odpowiedz
... - 01.09.2020 / 18:21, *.t-mobile.pl

@Kasztan: podobno postawimy w bramce autobus.. nie wiem co na to murawa

odpowiedz
PsychoSzpak - 01.09.2020 / 17:31, *.t-mobile.pl

Na tym poziomie nie ma już łatwych przeciwników.

odpowiedz
SS - 01.09.2020 / 17:22, *.chello.pl

Damy rade!

odpowiedz
bronek49 - 01.09.2020 / 17:20, *.chello.pl

z tych drużyn to tylko Slowan Bratysława byłby dla Legii za mocny trafili bardzo dobrze jeżeli tych drużyn by nie przeszli to zwijac ten majdan i rozpędzić tych pajacyków pilkarzyków

odpowiedz
Hahah - 01.09.2020 / 17:16, *.t-mobile.pl

11 września o godz. 2vuko:3vuko rozpocznie się kolejny przegrany mecz.. a Wy tu o jakiejś LE marzycie

odpowiedz
Elquatro - 01.09.2020 / 16:58, *.t-mobile.pl

Właśnie na taki mecz czekałem 5 lat

odpowiedz
(L) - 01.09.2020 / 16:48, *.chello.pl

No to kwiczymy.

odpowiedz
kamfora - 01.09.2020 / 16:46, *.vectranet.pl

Ta druciara gliniajne to podobno niezłą pakę ma.Z dwojga złego wolałbym sileksa

odpowiedz
Kle - 01.09.2020 / 17:40, *.vectranet.pl

@kamfora: dokładnie, no i w normalnych warunkach najlepszy mecz kibicowsko

odpowiedz
Kris - 01.09.2020 / 16:34, *.chello.pl

Jedyną naszą szansą na awans będą rzuty karne

odpowiedz
vuko = Pinokio - 01.09.2020 / 16:45, *.master.pl

@Kris: karne z 11metrów.. nie wiem czy dadzą radę

odpowiedz
Kryniek76 - 01.09.2020 / 17:45, *.plus.pl

@vuko = Pinokio: A widziałeś kiedyś karne z innej odległości niż 11 metrów

odpowiedz
eduardo - 01.09.2020 / 19:04, *.toneticgroup.pl

@Kryniek76: kiedys w Ameryce pld testowali karne z polowy, tylko mozna bylo podejsc z pilka pod pole karne

odpowiedz
eduardo - 01.09.2020 / 16:26, *.249.78

niestety pozamiatane.

odpowiedz
Wolfik - 01.09.2020 / 16:22, *.play-internet.pl

Napiszę to z pełnym przekonaniem. Odpadnięcie z takim rywalem powinno skutkować zwinięciem tego majdanu.....lub przekształceniem drużyny w czysto amatorską. Nie widzę żadnego wytłumaczenia ewentualnej porażki.

odpowiedz
Zielarski - 01.09.2020 / 16:22, *.centertel.pl

No dobra, do meczu prawie miesiąc, jest światełko w tunelu

odpowiedz
Pacocha - 01.09.2020 / 16:20, *.play-internet.pl

Sam fakt ze gramy na poziomie drużyn z San Marino czy Łotwy już boli. Taka nasza rzeczywistość. Oby zatrubili wreszcie. Trzecia rundę przejdą będziemy martwić się w czwartej. Liga Europy jest nam potrzebna jak zbawienie i nie tylko nam ale i całej naszej kartoflanej lidze. Także dobrze żeby ktokolwiek tam awansował ale nie liczę zbytnio na to. Piast szanse nikłe, może Lech ale tez będzie miał bardzo ciężko w czwartek rundzie. Bida i tyle. Polski kibic to masochista. Jednak serce bije dla Legii i trzeba znosić te upokorzenia i wstawać i czekać na dobre dni bo nic innego nam nie pozostaje. (L)

odpowiedz
Władeczek - 01.09.2020 / 16:10, *.netfala.pl

Otwieram drugą maciore faken.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 01.09.2020 / 19:04, *.vectranet.pl

@Władeczek: a po Polsku?

odpowiedz
Wojtek86 - 01.09.2020 / 15:59, *.net.pl

Z tym jest jeszcze szansa powalczyć.

odpowiedz
PLBBOY - 01.09.2020 / 15:53, *.227.22

Legia w żadnym meczu europejskich pucharów, nie powinna być traktowana jako faworyt. Piszę to z ciężkim sercem, nauczony doświadczeniem ostatnich lat.

odpowiedz
Dos Santos - 01.09.2020 / 15:36, *.176.163

I znowu wyjdą z pełnymi gaciami! Zamiast grać swoje i wyjść jak po swoje, to ustawi ich defensywnie z Gvilią w środku zamiast Luquinhasem, jednym napastnikiem i będzie męczenie buły, walenie głową w mur, liczenie, że może coś wpadnie (z niczego). Na dzień dzisiejszy, to każdy rywal z Europy może okazać się zbyt mocny, miałem obawy przed Linfield, słuszne, bo męki na boisku. Miałem obawy przed Omonią, słuszniejsze, bo odpadliśmy po kiepskiej grze. I mam obawy przed Sileksem/Dritą, bez względu na wynik będzie wstyd, bo albo przejdą dalej w haniebnym stylu, albo odpadną i dalej wiadomo co.

odpowiedz
Rio - 01.09.2020 / 15:24, *.oxynet.pl

No i pozamiatane. Trzeba się skupić na lidze.

odpowiedz
ja - 01.09.2020 / 15:22, *.chello.pl

Spoko losowanie, przyjadą do nas potencjalnie słabsze zespoły z Macedonii/Kosowa i powinni być łatwo pyknięci. Myślę, że Slovan by nas ograł, a z Rygą szanse 50/50 podobnie jak z Omonią.
Wygląda na to, że o wszystkim zadecyduje 4 runda, a nie jest wykluczone, że trafimy w niej drużynę nierozstawioną czyli zdecydowanie słabsza od nas.

Co by nie mówić o tym co się złego dzieje, to jednak przydałaby się faza grupowa LE.

odpowiedz
mjuzik - 01.09.2020 / 15:15, *.154.231

Abstrahując już sarkazmu (sam ledwo się powstrzymuje) Szkoda, że nie Bratysława. Dlaczego? osobiście uważam, że Legia powinna trafiać stopniowo no mocniejszego rywala. Wiadomo, że w 4 rundzie będą poważne zespoły. Był by to mecz (3 runda), z silniejszą niż w/w drużyny, które nam dziś wylosowali. Można by było sprawdzić, czy Legia się ocknęła i jest progres czy regres. Tu nie ma czasu na gdybanie. Legia musi natychmiast wstać z kolan i zacząć grać na swoje możliwości. Kręgosłup drużyny jest ten sam - oni powinni fruwać na boisku - tymczasem jest to co przez ostatnie kilka lat. Lubie Vuko, ale jego warsztat trenerski mnie nie przekonuje. Zobaczcie takiego Berga - z gówna ułożył bat. Też nie jest trenerem światowej klasy, ale taktycznie potrafi pokazać, że jest w tym niezły. No nic, długo by gadać. Trzeba trzymać za Legie kciuki i tyle. pozdr

odpowiedz
Novacco - 01.09.2020 / 15:08, *.35.14

Dajcie spokój, skoro nawet Robert Lewandowski nie wie czy awansujemy, to skąd ma wiedzieć Vuko. Zaryzykowałbym stwierdzenie, że nawet Messi do spółki z CR7 tego nie wiedzą.

odpowiedz
wwa - 01.09.2020 / 15:07, *.chello.pl

Będzie ciężko, ale myślę że może się udać przy odrobinie szczęścia.

odpowiedz
JL - 01.09.2020 / 15:05, *.123.240

Do Trampek Tak to właśnie miałem na myśli że wykryją u któregoś z naszych wkładów CR 19 i zakończą tą euro kompromitacje

odpowiedz
Dyk - 01.09.2020 / 14:55, *.t-mobile.pl

Co do Wszołka, wszystko zależy od tego jak przejdzie chorobę, a jeśli ciężko, to po wyzdrowieniu przez miesiąc nie będzie miał siły, żeby herbatę posłodzić, a co dopiero wrócić do gry.

odpowiedz
(L) - 01.09.2020 / 14:54, *.chello.pl

Zdecydowanie najsłabsza para.....
Szczęśliwe losowanie.

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 01.09.2020 / 14:51, *.plus.pl

Z kim nie zagramy będzie to godny przeciwnik na pożegnanie w Vuko.

odpowiedz
Normalny człowiek - 01.09.2020 / 14:50, *.net.pl

Przy maksymalnej mobilizacji każdego z piłkarzy, powinniśmy dać radę

odpowiedz
Kaban - 01.09.2020 / 14:36, *.246.2

może być ciężko...

odpowiedz
Łysy - 01.09.2020 / 14:33, *.gov.pl

A w LM Omonia z Crveną Zvezdą i potem ewentualnie z Olympiakosem Pireus... Ehhh.........

odpowiedz
Rado - 01.09.2020 / 14:43, *.inetia.pl

@Łysy: przecież jedni i drudzy są poza zasięgiem.

odpowiedz
Kamień - 01.09.2020 / 16:05, *.chello.pl

@Łysy:
Z tym , że Legia nie grałaby z Crveną... ktoś wyliczył, że jako ostatnia rozstawiona trafiłaby na Brześć, a zwycięzca tej pary w ostatniej rundzie zagra z Salzburgiem...

odpowiedz
JL - 01.09.2020 / 14:33, *.123.240

mam nadzieje że nasz sanepid stanie na wysokości zadania

odpowiedz
Trampek - 01.09.2020 / 14:40, *.net.pl

@JL: Masz na myśli,że tym sposobem uchroni LEGIĘ od kompromitacji , a Wf-cie uratuje "tyłek" ? Jeżeli tak rozumujesz to możesz mieć rację z tym SANEPIDEM

odpowiedz
Jaro - 01.09.2020 / 14:23, *.tpnet.pl

Miodek musi ładnie płacić tam żeby losowanie gospodarza było nam przychylne, trzeci mecz i trzeci u siebie...

odpowiedz
Alex Morgan - 01.09.2020 / 16:26, *.t-mobile.pl

@Jaro: Tylko tyle może, bo już słabszych przeciwników w Europie nie ma.

odpowiedz
Echhh - 01.09.2020 / 14:21, *.35.90

Ale mamy pecha w tych losowaniach. Znowu potęgi. Jak nie rypną swojaka to odpadniemy.

odpowiedz
Rondel - 01.09.2020 / 14:20, *.170.173

Szykuje nam się wyrównany mecz.

odpowiedz
anty vuko - 01.09.2020 / 14:14, *.vectranet.pl

vuko takiego przeciwnika nie ogarnie. Nie mamy szans!!! Do tego boruc wpuści ze 3 bramki...

odpowiedz
Tekken (L) - 01.09.2020 / 14:06, *.230.92

Trzeba wygrać.

odpowiedz
Kalafior - 01.09.2020 / 14:01, *.play-internet.pl

no nie wiem, nie wiem... ciężko to widze. Takiego Jędrzejczyka to Kosowianie (nie mówiąc o Macedończykach) beda objeżdżać jak bedą chcieli. A że na bramce będzie stał jakiś bramkarz a nie wisial ręcznik, to też cięzko będzie coś strzelić.... ale może sędzia chociaz karnego podaruje za Omonie....

odpowiedz
buksson - 01.09.2020 / 14:01, *.chello.pl

No i znowu okazja żeby przytulić ładne kursy u buków w meczu Legii.

odpowiedz
LewLegia - 01.09.2020 / 13:58, *.net.pl

Kurcze za mocni dla nas. No i pozamiatane :( z wolnym losem było by łatwiej, a teraz pudel w kauflandzie stoi po pampersy .

odpowiedz
wawa3 - 01.09.2020 / 13:55, *.net.pl

Z Kosowem chyba polska drużyna jeszcze nie odpadała.

odpowiedz
Ten pierwszy raz - 01.09.2020 / 14:30, *.vectranet.pl

@wawa3: może się zdarzyć ,tfuu

odpowiedz
Kibic emeryt - 01.09.2020 / 13:52, *.centertel.pl

Najważniejsze że gramy u siebie a i przeciwnik z tych trzech dobry .Choć do formy z przed przerwy koranowirusowej bardzo daleko awansujemy bo Vukovic po blamażu z Jagielonią nie będzie kombinował a w 4 rundzie to tylko chyba wiara i cud .

odpowiedz
Maciek - 01.09.2020 / 13:52, *.centertel.pl

Aż strach się bać takie tuzy !!!!!

Po wielu kompromitacjach w el. Trzeba powiedzieć chyba ... nie jesteśmy bez szas .... ; P

odpowiedz
mjj - 01.09.2020 / 13:45, *.70.226

Ja bym się jeszcze nie cieszył z losowania :D

odpowiedz
Leśny Dziadek - 01.09.2020 / 13:42, *.centertel.pl

Alez to jest ekscytujace...Pokonamy dominatora z Macedonii lub Kosowa, czy tez nie. To jest nawet interesujace - ta dramaturgia, ta niepewnosc. Czasy pelne w portkach...

odpowiedz
BRD - 01.09.2020 / 13:38, *.t-mobile.pl

No to pozamiatane. Skupimy się na PP i lidze...

odpowiedz
Autor - 01.09.2020 / 14:35, *.master.pl

@BRD: potem już tylko zamienimy PP na 1pkt

odpowiedz
SF - 01.09.2020 / 13:38, *.tpnet.pl

Losowanie - marzenie !!!

odpowiedz
Ouzo - 01.09.2020 / 13:38, *.centertel.pl

W Macedonii strzelają szampany....

odpowiedz
Dedi - 01.09.2020 / 13:37, *.plus.pl

Drita nie jest taka słaba, to zespół prawie w całości zbudowany z zawodników z Kosowa i Albanii, twardy fizyczny futbol. Ja bym się ewentualnie z Drity tak nie cieszył..

odpowiedz
Pawciu - 01.09.2020 / 13:33, *.net.pl

Omonia tez miala byc "spacerkiem". ale trzeba byc dobrej mysli

odpowiedz
Darek - 01.09.2020 / 13:33, *.t-ipconnect.de

I znowu mecz u siebie.Czy to będzie nasz atut?Oczywiscie nie.
Boruc laga na Pekharta i strata.To dopiero jest taktyka.
A po meczu?
Wiemy nad czym mamy pracować.
Gracie panowie o wolne czwartki.Wszystko w waszych nogach.

odpowiedz
Marcinos - 01.09.2020 / 13:49, *.orange.pl

@Darek : A skad wiesz, ze Boruc nie bedzie rozgrywal do Juranovica ten do Wszolka i dopiero ten bedzie zagrywal do Lopesa?

odpowiedz
Kuba - 01.09.2020 / 13:33, *.t-mobile.pl

Nic mi nie mówią te nazwy, ale jako że będziemy grać u siebie, to chyba sobie poradzimy.

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 01.09.2020 / 13:32, *.play-internet.pl

Super losowanie!

odpowiedz
Kamil - 01.09.2020 / 13:32, *.236.245

Czyli po 24 bedziemy mogli skupic sie juz tylko na lidze i pucharze. Dobre i to przynajmnie blisko i kasy na bilety nie trzeba wydawac.

odpowiedz
Felek - 01.09.2020 / 13:30, *.netfala.pl

Cały czas mamy farta. Dobre losowanie, mecz u siebie. Jeśli tego nie przejdą to będzie ultra-wstyd i pośmiewisko.

odpowiedz
Tasiorsa - 01.09.2020 / 13:30, *.191.40

Szczerze to opatrzność czuwała...Miejmy nadzieję że w ciągu 3 tygodni forma pójdzie w górę...i wróci Wszołek.

odpowiedz
Dedi - 01.09.2020 / 13:42, *.plus.pl

@Tasiorsa: co da sam Wszołek jeśli w obronie jest panika i nasi nie nadążają
za rywalami. Najważniejsza jest defensywa!!
Potrzebny transfer nowego obrońcy typu Dickson Choto.!

odpowiedz
Paweł - 01.09.2020 / 13:29, *.centertel.pl

No kurde, to strach że zlekceważą

odpowiedz