fot. Legionisci.com
REKLAMA

Zawężona lista potencjalnych rywali w 3. rundzie el. Ligi Europy

Woytek, źródło: Legionisci.com

UEFA podzieliła drużyny na grupy przed wtorkowym losowaniem 3. rundy eliminacyjnej Ligi Europy, które odbędzie się w Nyonie o godzinie 13:00. Legia może trafić na mistrza Słowacji, Finlandii, Łotwy, San Marino, Macedonii Północnej lub Kosowa.

Kuopion Palloseura (Finlandia) / ŠK Slovan Bratysława (Słowacja)
Riga FC (Łotwa) / SP Tre Fiori (San Marino)
FK Sileks (Macedonia Północna) / Drita Gnjilane (Kosowo)

WYNIKI SONDYNajlepsza para rywali dla Legii w 3. rundzie eliminacji Ligi Europy to...
SUMA GŁOSÓW: 592
START: 01.09.2020 / KONIEC: 01.09.2020



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (29)

+dodaj komentarz
kkk - 02.09.2020 / 12:09, *.vectranet.pl

Wbrew pozorom najlepiej jakbyśmy trafili Slovana bo Legii lepiej się gra z lepszymi zespołami a po drugie jak nie będziemy wygrywać z takimi zespołami jak Slovan to lepiej od razu odpaść i się nie kompromitować .

odpowiedz
Kamień - 01.09.2020 / 13:27, *.chello.pl

w do mu z sileksem lub dritta

odpowiedz
Victorii Emporio84 - 01.09.2020 / 13:26, *.tpnet.pl

Żadna i tak wleb

odpowiedz
Thor - 01.09.2020 / 13:20, *.centertel.pl

Ciężko będzie

odpowiedz
Marcel - 01.09.2020 / 12:46, *.t-mobile.pl

No i dupa, już po nas... Takie potęgi...

odpowiedz
Wojtek86 - 01.09.2020 / 12:27, *.net.pl

Slovan i pograne, nawet z Ryga może być ciężko a kluby z Bałkanów sa niewygodne. Niestety to nie jest ta Legia, która takie drużyny powinna z marszu pokonać.

odpowiedz
miet - 01.09.2020 / 11:39, *.rr.com

oby nie z mistrzem Slowacjii...

odpowiedz
Banan - 01.09.2020 / 10:23, *.t-mobile.pl

Slovan na wyjeździe i koniec kariery. Taktyka z lagą do przodu to może na San Marino styknie ale na poważny klubu to za mało.

odpowiedz
juhas - 01.09.2020 / 10:22, *.tpnet.pl

Ludzie wyluzujcie każdy z zespołów wymienionych powyżej to powinien w normalnych warunkach być prezent dla Legii to jest przerażające jakich czasów doczekaliśmy a wszystko przez to że prowadzi nas trener który się uczy zawodu juhas

odpowiedz
Zięciu - 01.09.2020 / 13:26, *.chello.pl

@juhas: Halo, ziemia! Misiu obudź się. Co ma trener do tego, że pół składu wyleciało przez kontuzje???
Połowa obecnego składu to ławka jeszcze z przed kilku miesięcy + nowe nabytki jeszcze nie całkiem ograne. Jak żyć?

odpowiedz
hubix - 01.09.2020 / 10:21, *.com.pl

mają trafić na Slovan i zmyć plamę. Inaczej wypier...

odpowiedz
Marian - 01.09.2020 / 09:25, *.151.59

No nic czekam do godz.13,kurła emocje jak na badaniu technicznym

odpowiedz
Bartel - 01.09.2020 / 09:20, *.vectranet.pl

Ja bym chciał Slavan zawsze to Legia by się sprawdziła na tle poważnego zespołu....trudno IV rundy by nie było na pewno ale zawsze to lepiej niż odpaść z klubem z San Marino

odpowiedz
WOLA - 01.09.2020 / 09:18, *.tpnet.pl

Widzę że sami znawcy. Pewnie sporo obstawiacie u buka, dlatego Fortuna tak dobrze stoi ;-)

odpowiedz
1918 - 01.09.2020 / 13:26, *.net.pl

@WOLA: Znawcy i wieczne marudy, którym pożywkę dają potknięcia Legii. Zobaczymy za miesiąc co im będzie przeszkadzało jak już Legia będzie w fazie grupowej LE.

odpowiedz
Jaro - 01.09.2020 / 08:59, *.tpnet.pl

Raczej tylko kluby z San Marino i Kosowa są w naszym zasięgu, z resztą na 100 procent odpadamy...

odpowiedz
grzesiek - 01.09.2020 / 12:59, *.centertel.pl

@Jaro: Drita w tamtym sezonie sprawiła niespodziankę dochodząc jakoś do 2 czy nawet 3 rundy eliminacji. Jest na pewno poziom wyżej od San Marino. My powinnismy niby być poziom wyżej od Drity, aczkolwiek jakby jakiś kibic Hiszpański albo ANgielski zobaczył koło siebie San Marino, Kosova i Polska to jest to ten sam poziom dla niego.

Jeszcze 5 lat temu tak nie było, no ale dzieki prezesowi Bońkowi jak widać możemy sie równać z Kosovem.

odpowiedz
Ja1916 - 01.09.2020 / 08:56, *.centertel.pl

Jak trafimy Slovan to po pucharach. Z Rygą po 50% szans.
Trzecia para najłatwieksza i tu powinno sie udać.

odpowiedz
Gosc - 01.09.2020 / 08:34, *.chello.pl

San Marino, kolejny legendarny klub który zapisze sie na kartach historii w bogatym cv pudla..

odpowiedz
grzesiek - 01.09.2020 / 08:27, *.centertel.pl

Słowacja łotwa po za zasiegiem. Kosovo i macedonia raczej tez. Z San Marino mozemy powalczyc

odpowiedz
Kwas70 - 01.09.2020 / 08:15, *.tele2.se

Sama europeiska czolowka, tu juz nie ma faworytow.

odpowiedz
Darek - 01.09.2020 / 07:09, *.t-ipconnect.de

Z kim by się tu skompromitować?Kosowo,San Marino brzmi groźnie.
Astiz już szlifuje formę w rezerwach.

odpowiedz
Le Ja - 01.09.2020 / 02:32, *.orange.pl

Nie wierzyłem, że dożyję czasów, gdy widząc takich możliwych rywali, nie będę pewien awansu do następnej rundy.

odpowiedz
Zenon - 01.09.2020 / 01:07, *.plus.pl

FC Silikon i do przodu :-)

odpowiedz
Pacan - 01.09.2020 / 00:45, *.47.35

Bida z nyndzom!

odpowiedz
Yeti - 31.08.2020 / 23:58, *.vectranet.pl

Mecz z mistrzem San Marino u siebie byłby dobrym widowiskiem z dużą dozą dramaturgii, może rzuty karne... ale też byłoby znaczne prawdopodobieństwo szczęśliwego dla Legii zakończenia.

odpowiedz
ech - 31.08.2020 / 23:32, *.chello.pl

Slovan Bratysława i pozamiatane....

odpowiedz
Marcin - 31.08.2020 / 23:30, *.plus.pl

No to Slovan i żegnamy Wuefiste.

odpowiedz
LM - 31.08.2020 / 23:29, *.plus.pl

Jak będzie mecz u siebie to może dadzą radę.

odpowiedz