REKLAMA

Bartosz Szydłowski 55. na ME w kl. Finn

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W ramach 21. edycji regat Volvo Gdynia Sailing Days w Trójmieście odbyły się mistrzostwa Europy w klasie Finn. W stawce 70 żeglarzy z 27 krajów startował zawodnik Legii Warszawa, Bartosz Szydłowski.

W zawodach w Gdyni, które trwały od środy do niedzieli, i w ramach których odbyło się dziesięć wyścigów, 35-letni legionista uplasował się na 55. miejscu.

Kolejne wyścigi Szydłowski kończył na miejscach: 42, 51, 46, 38, 42, 31, 71 (DNC), 71 (DNC), 48, 71 (DNC).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.