Emil Krysiński i Piotr Kapica - fot. Jacek Wójcikowski
REKLAMA

Futsal

Legia rozpoczyna współpracę z KS Zdrowie Garwolin

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

Legijna sekcja futsalu rozpoczęła współpracę w Klubem Sportowym Garwolin. Drużyny będą prowadzić wymianę zawodników, a dodatkowo pomagać sobie przy organizacji meczów, treningów piłkarskich oraz wszelkiego rodzaju imprez sportowych.

- Dzisiaj nadszedł czasu, aby to sformalizować prawnie naszą współpracę. Założeniem naszej sekcji od samego początku jej istnienia było, aby oprócz budowy naszej sekcji, promować futsal na Mazowszu i aktywnie działać na rzecz jego rozwoju. Chcemy, aby futsal zyskiwał na popularności, aby zawodnicy grający w mniejszych klubach mogli mieć możliwość zagrać w przyszłości w naszych barwach. Wierzymy, że podpisanie dzisiejszej umowy jest dopiero początkiem nawiązywania współpracy z innymi klubami, które chcą rozwijać futsal na Mazowszu. Niech futsal na Mazowszu rośnie w siłę - powiedział prezes sekcji Emil Krysiński.

Warto dodać, że legioniści zmagania ligowe zaczną już 20 września. W pierwszej kolejce "Wojskowi" zmierzą się na wyjeździe z LZS Dragon Bojano. Początek spotkania o godzinie 17. Pierwszy pojedynek przed własną publicznością stoczą 4 października. Rywalem warszawiaków będzie KS Gniezno.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
abc - 17.09.2020 / 23:48, *.158.104

i po co te formalności? Żeby pokazać, że coś się robi? Przecież mogą wymieniać między sobą zawodników i pomagać rozmawiając o tym przez telefon, a nie zawiązując jakieś sztuczne umowy. Kiedyś też była taka pokazówka z klubem satelickim Fluminense i przysłali nam Raphaelo Augusto i resztę niewypałów, p.s. parafrazuję, wiem że chodzi o futsal

odpowiedz
fun L - 16.09.2020 / 18:39, *.com.pl

A jak tam ten zadeklarowany kibic widzewa z garwolina radzi sobie w futsalowej Legii? jak mu było? zalewski? michał? taki kibic widzewa a się od razu sprzedał jak legia podjechała :D

odpowiedz
Franek - 17.09.2020 / 14:58, *.play-internet.pl

@fun L: lekko poniosło ????

odpowiedz
wiaderny - 15.09.2020 / 21:04, *.mm.pl

Świetnie, na takie wiadomości czekałem. Super decyzja zarządu. Czekam jak niedługo odbijemy w końcu ligę mistrzów

odpowiedz
Kamień - 16.09.2020 / 06:02, *.chello.pl

@wiaderny: Ale wiesz, że chodzi o futsal?

odpowiedz
wiaderny - 17.09.2020 / 11:43, *.landkreismol.de

@Kamień: nie wiem, bo jestem noobem :)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.